fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Beebikoolis õpivad nii beebi kui ka tema vanemad

15.12.2014

Beebikool-370x240Audentese lastekool pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani. Meie beebikoolis osalevad koos ema ja isaga päris pisikesed, alates kolmandast elukuust, kuni kaheaastaste lasteni.

Tundides laulame, mängime, silitame ja võimleme. Lapsed õpivad keerama-pöörama, avastavad käsi-jalgu ning harjutavad haaramist, roomamist ja kukerpallitamist.

Laste mitmekülgse arendamise kõrval suurendame ka vanemate teadlikkust. Selleks korraldame mitmesugustel teemadel vestlusringe. Esimese poolaasta vestlusringe juhtis meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima, kes vastas ka vanemate küsimustele.

Vestlusringide teemasid valides oleme lähtunud eelkõige perede vajadustest, muredest ja ootustest. Käsitletud teemavalik on olnud väga lai: „Mudilase imetamine ja rinnast loobumine”, „Ema ja lapse mikrofloora”, „Lisatoit rinnalapsele. Millal, mida ja kuidas pakkuda” ning „Rinnalapse uni. Une- ja söömisrütmid. Uneharjumused”.

Uuel aastal jätkame kindlasti beebikooli vestlusringidega. Oodatud on kõik, kellele eelmainitud temaatika huvi pakub.

Jalus