fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Detsembrikuu on olnud täis jõuluootust

21.12.2022

Kätte on jõudnud aasta kõige imelisem aeg. Igaüks ootab midagi: kes päikesevalgust, kes valget lund, kes vaikust ja rahu, kes päkapikke ja jõuluvana, kes kuuse ehtimist … Kuid kõik me ootame kindlasti seda erilist jõulutunnet, mis tekitab soovi olla parem inimene, hoolida ja teha head.

Ka Audenteses on kulgenud detsember just sellises ootusärevuses.

Igal advendijärgsel esmaspäeva hommikul oleme süüdanud koos kooliperega advendiküünla ning alates esimesest detsembrist on avanenud igal hommikul Audentese veebilehe jõulukalendris uus aken meie õpilase kirjutatud loo või luuletusega, mille üks õpetajatest ette loeb.

Igal detsembrikuu kolmapäeval on müünud 8. klassi õpilased hommikuti kuuseehteid, mida nad on loovtöö raames ise valmistanud. Müügist saadud raha läheb heategevusprojekti „Aitan lapsi“ toetuseks.

Juba kolmandat aastat osaleme projektis „Jõulukaardid hooldekodudele“, et rõõmustada isetehtud kaartidega Eesti hooldekodude ja pansionaatide elanikke ning töötajaid. Audentese 1.–6. klassi õpilased on meisterdanud koos klassijuhataja ja kunstiõpetajaga vahvaid jõulukaarte. Iga klass on kujundanud kaardid erinevalt ning iga kaardi sisse on kirjutatud rõõmus ja südamlik soov. Kõik need kaardid, mida on üle 200, jõuavad sel aastal Pirita Südamekodusse.

Jõuluteemalisi ettevõtmisi on aga olnud veel: kolmanda advendi järgsel esmaspäeval laulsid 1.–4. klassi õpilased ja õpetajad aulas kuusepuu all ühiselt jõululaule ning 14. detsembril toimus aulas ka meie kooride jõulukontsert.

Nüüd saame Audentese perega ühiselt nautida veel viimaseid elevaid pühade-eelseid koolipäevi ja siis ongi käes kaua oodatud jõulud!

Jalus