fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Detsembris avaneb igal hommikul üks jõulukalendri aken

15.12.2022

1.–24. detsembrini saab kogu koolipere igal hommikul kell 9 avada ühe virtuaalse jõulukalendri akna. Iga aken peidab endas üht omaloomingulist jõulujuttu või -luuletust, mille autor on mõni meie õpilane. Lisaks jõulujutu või -luuletuse lugemisele, saab iga päev näha ühte õpetajat seda juttu või luuletust video teel esitamas. Seega pakub iga hommik väikest üllatusmomenti – kelle juttu või luuletust saab lugeda ning kes seda esitab – nii nagu üks advendikalender olemagi peaks.

Õpilaste omaloomingulisi jõulujutte ja -luuletusi kogusime novembrikuus ning neid tuli kokku päris palju. Kuigi meie enda virtuaalsesse jõulukalendrisse saime loosi teel valida vaid 24 jutukest või luuletust, siis kõiki teisi jagame iga klassiga, kes neid detsembrikuu jooksul rohkesti lugeda saavad.

Jõulukalender jääb avatuks detsembrikuu lõpuni.

Vaatan jõulukalendrit

Jalus