fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Distantsõpe jätkub 29. maini

24.04.2020

Valitsus pikendas täna riigis kehtivat eriolukorda 17. maini. Sellest tulenevalt oleme otsustanud, et sellel õppeaastal tavapärast õppetegevust koolimajas enam ei toimu. Ära jäävad ka kõik mai- ja juunikuusse planeeritud kooliüritused, sh aktused.

Distantsõpe jätkub 29. maini ning selleks ajaks annavad õpetajad 1.–3. klassi õpilastele sõnalise poolaastahinnangu ning 4.–9. klassi õpilastele pannakse välja kokkuvõtvad hinded. 1.–9. juuni toimub õppeaasta kokkuvõtmine: õpikute tagastamine, koolimajja jäänud asjade kättesaamine, tunnistuste väljaandmine jms. Täpsema info edastame maikuu lõpus.

Distantsõppe perioodil on meie tugitöötajad ja psühholoogid endiselt valmis igati toeks olema ja julgustame kõiki vajadusel nende poole pöörduma.

Jalus