fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Distantsõpe jätkub õppeaasta lõpuni

04.05.2020

Valitsus pikendas riigis kehtivat eriolukorda 17. maini. Lisaks andis Tallinna linnapea teada, et pealinna koolides jätkub distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni. Sellest tulenevalt oleme otsustanud, et ka Audentese lastekoolis sellel õppeaastal tavapärast õppetegevust koolimajas enam ei toimu. Ära jäävad ka kõik mai- ja juunikuusse planeeritud lastekooli lõpupeod.

Õppetöö jätkub õppeaasta lõpuni distantsõppes. Õppematerjal saadetakse koos õpetajapoolsete selgituste ja nõuannetega vanematele e-posti teel.

Selleks et õppeaasta saaks väärika lõppakordi, tunnustame lapsi uute teadmiste ja oskuste omandamise eest videotervitusega õppeaasta lõpus ning väljastame traditsioonilise lastekooli tunnistuse koos väikese kingitusega.

Täpsema info tunnistuse väljaandmise ning koolimajja jäänud tööde ja asjade kättesaamise kohta saadame esimesel võimalusel.

Jalus