fbpx
Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

E-gümnaasium osaleb Nordplusi programmis

17.12.2015

E-gümnaasium_370x240Audentese e-gümnaasium võtab Nordplus Adulti programmi raames osa rahvusvahelisest koostööprojektist, mille käigus jagatakse Soome, Läti, Leedu ja Eesti partnerkoolides toimuvatel kohtumistel parimaid e-õppe rakendamise kogemusi ning luuakse kontakte edaspidiseks koostööks.

Kaks esimest kohtumist – Soomes ja Lätis – on juba toimunud ning need on olnud väga edukad. Hea on tõdeda, et kuigi tegutseme üksteisest sõltumatuna, oleme jõudnud sarnaste arusaamiste ja avastusteni.

Kõikidel projekti koolidel on väga häid e-õppe rakendamise kogemusi ja kõik me saame kinnitada, et e-õpe toimib ning laiendab hariduse kättesaamise valikuid. Nii e-gümnaasiumis kui ka partnerkoolide e-õppes õpivad noored ja täiskasvanud, kes tahavad teha oma valikuid ise – olla vabad ja pidevas liikumises ning paindlikult ühendada töö, hobid, reisimise ja õppimise.

Veebruaris tulevad väliskülalised tutvuma meie e-gümnaasiumiga. Viimane, aprillikuu kohtumine toimub Leedus, kus ühtlasi tehakse projekti kohta kokkuvõte.

 

Jalus