fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

E-gümnaasium osaleb Nordplusi programmis

17.12.2015

E-gümnaasium_370x240Audentese e-gümnaasium võtab Nordplus Adulti programmi raames osa rahvusvahelisest koostööprojektist, mille käigus jagatakse Soome, Läti, Leedu ja Eesti partnerkoolides toimuvatel kohtumistel parimaid e-õppe rakendamise kogemusi ning luuakse kontakte edaspidiseks koostööks.

Kaks esimest kohtumist – Soomes ja Lätis – on juba toimunud ning need on olnud väga edukad. Hea on tõdeda, et kuigi tegutseme üksteisest sõltumatuna, oleme jõudnud sarnaste arusaamiste ja avastusteni.

Kõikidel projekti koolidel on väga häid e-õppe rakendamise kogemusi ja kõik me saame kinnitada, et e-õpe toimib ning laiendab hariduse kättesaamise valikuid. Nii e-gümnaasiumis kui ka partnerkoolide e-õppes õpivad noored ja täiskasvanud, kes tahavad teha oma valikuid ise – olla vabad ja pidevas liikumises ning paindlikult ühendada töö, hobid, reisimise ja õppimise.

Veebruaris tulevad väliskülalised tutvuma meie e-gümnaasiumiga. Viimane, aprillikuu kohtumine toimub Leedus, kus ühtlasi tehakse projekti kohta kokkuvõte.

 

Jalus