fbpx
Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

E-gümnaasium osales rahvusvahelises projektis

07.06.2016

E-gümnaasium_370x240Sellel õppeaastal võttis Audentese e-gümnaasium osa Nordplus Adulti programmi raames toimunud rahvusvahelisest projektist „Õpetajate ja koolijuhtkonna professionaalsete oskuste arendamine e-õppe läbiviimisel: parimad kogemused ja praktikad“.

Projekti rahastamise taotlus esitati koos Soome, Läti ja Leedu partnerkoolidega ning see projekt finantseeriti täies mahus.

Projektis osalenud koolide õpetajad ja juhtkonnaliikmed külastasid partnerkoolide riikides asuvaid e-koole. Koolid tutvustasid oma õppekorraldust, e-õpikeskkonda, e-õppematerjale ja jagasid kogemusi. Toimusid mitmesugused töötoad, kus üheskoos arutati e-õppe kitsaskohtade ja nende võimalike lahenduste üle.

Audentese e-gümnaasiumi töötajad võtsid kohtumistelt kaasa väärtuslikud teadmised ja kogemused, mida on võimalik rakendada ka meie koolis. Tänu projektile oleme järgmisesse õppeaastasse kavandanud mitu uuendust, mis muudavad Audentese e-gümnaasiumi õppetöö veelgi paindlikumaks ja personaalsemaks. Jätkame ka kursuste sisulise arendamisega ja täiustame tagasisidet.

Projekti käigus tekkisid väärtuslikud kontaktid ja õhus on juba uued koostööplaanid.

Jalus