fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

E-gümnaasium osales rahvusvahelises projektis

07.06.2016

E-gümnaasium_370x240Sellel õppeaastal võttis Audentese e-gümnaasium osa Nordplus Adulti programmi raames toimunud rahvusvahelisest projektist „Õpetajate ja koolijuhtkonna professionaalsete oskuste arendamine e-õppe läbiviimisel: parimad kogemused ja praktikad“.

Projekti rahastamise taotlus esitati koos Soome, Läti ja Leedu partnerkoolidega ning see projekt finantseeriti täies mahus.

Projektis osalenud koolide õpetajad ja juhtkonnaliikmed külastasid partnerkoolide riikides asuvaid e-koole. Koolid tutvustasid oma õppekorraldust, e-õpikeskkonda, e-õppematerjale ja jagasid kogemusi. Toimusid mitmesugused töötoad, kus üheskoos arutati e-õppe kitsaskohtade ja nende võimalike lahenduste üle.

Audentese e-gümnaasiumi töötajad võtsid kohtumistelt kaasa väärtuslikud teadmised ja kogemused, mida on võimalik rakendada ka meie koolis. Tänu projektile oleme järgmisesse õppeaastasse kavandanud mitu uuendust, mis muudavad Audentese e-gümnaasiumi õppetöö veelgi paindlikumaks ja personaalsemaks. Jätkame ka kursuste sisulise arendamisega ja täiustame tagasisidet.

Projekti käigus tekkisid väärtuslikud kontaktid ja õhus on juba uued koostööplaanid.

Jalus