fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

e-gümnaasium

E-gümnaasiumi esimesed veebitunnid olid edukad

21.11.2016

e-gumnaasium_370x240_skypeOktoobri lõpus ja novembri alguses toimusid e-gümnaasiumis esimesed veebitunnid. Nende tundide käigus tutvus õpetaja õpilastega ja jagas olulist infot oma aine kohta. Õpilastel oli võimalik reaalajas esitada õpetajale küsimusi, osaleda aruteludes ja teha õpetaja juhendamise all harjutusi. Tunnid kulgesid sujuvalt ja see algatus sai õpilastelt positiivset tagasisidet.

Veebitundide juurutamine on üks oluline selle aasta eesmärk. Kuigi selline õppevorm ei asenda klassis toimuvat vahetut suhtlust, võimaldab see õppetööst osa saada kõigil, kellel ei ole võimalik kohale tulla. Veebitunnis osalemine on paljudele e-gümnaasiumi õpilastele ainuke reaalajas toimuv side kooliga.

Kuna veebitunnid on järelvaadatavad, saavad õppijad nende salvestiste põhjal tunnis käsitletud materjali hiljem meelde tuletada.

Uued veebitunnid toimuvad juba järgmisel e-õppepäeval!

Jalus