fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

E-gümnaasium

E-gümnaasiumi lõpetajad on edukad ja edasipürgivad noored

30.06.2016

E-gümnaasiumi lõpetas sel kevadel 14 noort, kes olid gümnaasiumihariduse omandanud mitte koolipingis istudes, vaid läbi arvutiekraani õppides ja iseseisvalt aineid omandades.

Põhjusi, miks noor valib pigem e-gümnaasiumi, on mitmeid. Lõpetajate nimel sõna võtnud kuldmedalist Helen Hindpere tõi välja tippspordile pühendumise, elumuutused, aga enda näitel ka selle, et talle lihtsalt ei sobinud päevast päeva kindlal kellaajal koolipingis istuda ja õppida.

Seekordses lennus oli kaks kuldmedaliga lõpetanud noort. Juba eelnevalt mainitud Helen Hindperele lisaks lõpetas kuldmedaliga Heike Olmre ning paljud noored paistsid silma erinevates õppeainetes, mis vääris tunnustust kiituskirjadega.

E-gümnaasiumile omaselt ilmus lõpetajatele käskkirja ette lugemiseks ekraanile Skype kõne, milles e-gümnaasiumi juhataja Vera Korelskaja-Novikova kõigi lõpetajate poole pöördus. Õppenõustaja Kadri Green pidas väga südamliku kõne, olles õpetajana tundma õppinud iga lõpetajat, oskas ta igaühte iseloomustada ning soovis kõigile edasist haridustee jätkamist.

Muusikalise vahepalaga esines 9.a klassi õpilane Janet Murumets, kes mängis fagotil pala „Väike valss“. Direktor Ahto Orav soovis lõpetajatele ettevõtlikust, eneseteostust ja edukust, mida noortel kindlasti elus vaja läheb.

 

Jalus