fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

E-gümnaasiumi õpilane Merilin Kask esines täiskasvanud õppijate foorumil

20.12.2016

11. novembril 2016 toimus Tallinnas energia avastuskeskuses XII täiskasvanud õppijate foorum, kus osalesid tunnustatud õppijad ning täiskasvanugümnaasiumide õpilased ja õpetajad. Üritusel esines ka meie e-gümnaasiumi õpilane Merilin Kask, kelle juhendaja on e-gümnaasiumis õppenõustaja Kadri Green.

Merilin avaldas oma esinemises head meelt selle üle, et haridustee jätkamiseks on olemas ka e-õppe võimalus. Tema sõnul on oluline, et kogu õpiteel oleks inimesel hea enesetunne ja rõõmus meel.

Foorumi fookuses oli aasta õppijate tagasivaade enda vabatahtlikule missioonile innustada igas eas inimesi õppima. Ühiselt arutati, millised on õppijate omavahelise koostöö ja üksteise toetamise võimalused ning kuidas saaks sihtrühma õppimisvõimalustest atraktiivselt teavitada.

Loen lugu Merilini õpiteest

 

Õpilugu on valminud ESF projekti „Täiskasvanute tagasitoomine tasemeõppesse raames.

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Jalus