fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

E-gümnaasiumi töötajad vahetavad kogemusi Soome kolleegidega

21.10.2022

Oktoobri keskel võõrustas meie e-gümnaasium koostööprojekti raames külalisi, kes tulid Soomest veebiõppega koolist Otavia Nettilukio. Selle haridusasutusega tehtavas koostöös vahetame kogemusi, mis puudutavad e-õpet gümnaasiumis ja põhikoolis.

Nii Audentese e-gümnaasium kui ka Otavia kool on ainulaadsed hariduse pakkujad, kes kumbki omal maal alustasid esimesena e-õppe korraldamist. Meie e-gümnaasium tegutseb juba üle 20 aasta ja Otavia kool on e-õpet pakkunud veelgi kauem. Selle aja jooksul on mõlemad kogunud teadmisi ja kogemusi selle kohta, millised lahendused toimivad ning millised praktikad on praegu e-õppe vormis õpetades parimad.

Koostöö käigus tahame vaadata ka tulevikku: selgitame välja murekohad ning arendame edasi veebipõhise õpetamise ja nõustamise praktikaid, keskendudes sellistele teemadele nagu õppija heaolu, õpitee kogemus, individuaalne õpitee ning selle toetamise võimalused. Vastastikuse toetuse ja arengu vahendina annab projekt teavet, uusi lahendusi ja ideid neile, kes arendavad e-õpet ja e-juhendamist ning toetavad õpilaste heaolu.

Pandeemiajärgses maailmas peavad kõik hariduse pakkujad veebi kaudu õpetamise ja nõustamise oskusi arendama, sest võrreldes pandeemiaeelse ajaga on maailm üha enam veebipõhine. Seepärast kogume projekti käigus häid e-õppe korraldamise näiteid, millest saaksid edaspidi juhinduda kõik hariduses tegevad organisatsioonid ja spetsialistid.

Jalus