fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Edaspidi pakume kõiki sporditeenuseid Audentese spordiklubi nime all

27.08.2019

Alates 27. augustist 2019 pakuvad kõik kolm praegust Audentese spordivaldkonna üksust (fitnessiklubi, spordikeskus ja spordiklubi) oma teenust Audentese spordiklubi nime all.

Kui varem pidi klient pöörduma trenni tulemiseks fitnessiklubisse, lapse trenni panemiseks spordiklubisse ja spordipinna rentimiseks spordikeskusse, siis nüüd koondame kõik sporditeenused ühte kohta. Eesmärk on pakkuda kliendile terviklahendust ning muuta meie sporditeenuseid puudutav kommunikatsioon võimalikult selgeks ja loogiliseks.

„Ühtlustamise tingis Audentese spordivaldkonna killustatus. Audentese brändiuuringu ja rahuloluküsitluse tulemused näitavad, et klient näeb Audentest ühe tervikuna. Seega on kogu spordivaldkonna liikumine ühe nime alla loogiline samm,“ selgitas AS-i Audentes juhatuse liige Priit Ilver.

Muudatus toimub mitmes etapis. Audentese spordiklubi nime alla koondudes ühtlustame muu hulgas ka majasiseseid protsesse ja liidame kolm praegust üksust üheks meeskonnaks.

Ühe nime alla liikumine ei too kaasa muudatusi klientidele: kõik lepingud kehtivad samadel tingimustel edasi.

Spordiklubi veebiaadress on audentes.ee/spordiklubi, telefon 699 6699 ja e-posti aadress spordiklubi@audentes.ee. Laste- ja noortespordi telefon on 699 6580 ja e-posti aadress noortesport@audentes.ee.

Jalus