fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Edukad orienteerujad Audenteses

21.05.2019

15.–21. mai peeti kogu maailmas neljandat korda maailma orienteerumispäeva „World Orienteering Days“. Üritus on ellu kutsutud populariseerimaks orienteerumist. Kui esimesel korral, aastal 2016, mil sündmust korraldati, osales kokku 250 000 inimest, siis möödunud aastal oli osavõtjate number kasvanud 349 000-ni.

Neljapäeval, 16. mail, andis ka Audentes koostöös Eesti Orienteerumisliiduga oma panuse, et käesoleva aasta WOD orienteerumispäev oleks möödunutest veel osavõtjaterohkem. Orienteerumispäeval said enda võimed proovile panna 286 väikest ja suurt orienteerujat. Idee ja initsatiiv ürituse korraldamiseks tuli Eesti Orienteerumisliidu presidendilt ja meie kooli lapsevanemalt Meelis Mälbergilt. Tehnilise poole eest kandis hoolt Marek Karm, samuti Eesti Orienteerumisliidust. Pärast finšit said raja läbinud diplomi ja Kalevi batooni. Ilm oli suurepärane ja kogu üritus pakkus nii korraldajatele, kui osavõtjatele rohkelt positiivseid emotsioone. Tänud osalistele ning kõigile, kes ühel või teisel moel abiks olid. Kiitus ka õpetajatele ning lapsevanematele, kes end orienteerudes proovile panid.

Vaatan orienteerumispäeva tulemusi

Lisaks pole meie orienteerujad tublid mitte ainult meie kooliüritusel, vaid saavutasid päev enne WOD-i meie koolipargis Tallinna koolide MV orienteerumises 15. mail põhikoolide arvestuses kokku II koha!! Seda võitu aitasid vormistada järgmised õpilased: Carmen Piiroja, Lota Natka, Alessandra Jasska, Renee Žugov, Kirstjan Rettel, Sten-Egert Märtson, Tristan Tamm, Sten Andre Ehavald, Kenneth Ruut ja Roland Kuklane. Aplaus tublidele osalejatele!!

Jalus