fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUSE UUDISKIRI

Eelseisvad huvikeskuse üritused

13.05.2019

Enne kui õppeaastale joone alla tõmbame, kutsume kõiki vanemaid, vanavanemaid, õpetajaid ja lapsi järgmistele kooli aulas toimuvatele üritustele.

  • Neljapäeval, 16. mail kell 17 esinevad traditsioonilisel huvikeskuse kevadkontserdil klaveri-, trummi- ja kitarriõppe õpilased. Oodata on ka külalisesinejaid.
  • Esmaspäeval, 27. mail kell 17 saate kohtuda huvikeskuse 3.–5. klassi näiteringi õpilastega, kes võtavad kokku lõppeval kooliaastal õpitu.
  • Neljapäeval, 30. mail kell 13.30 toimub huvikeskuse 1.–2. klassi näiteringi avatud tund, kuhu on oodatud kõik uudishimulikud.
  • Kolmapäeval, 5. juunil kell 18 toimub mudilaskoori ja naiskoori kontsert „Üksi pole keegi …“.

Olete oodatud kõigile üritustele, olenemata sellest, kas Teie laps seal esineb või mitte. Jagatud rõõm õnnestunud õppeaastast pakub kõigile häid emotsioone ja innustab lapsi valitud huvialaga veel enam tegelema.

Jalus