fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Ees ootavad põnevad sündmused

15.10.2015

Logoga koogis_370x240Koolis on õppimise kõrval oluline koht ka üritustel. Meie kooli ettevõtmised toetavad koolitööd ja annavad õpilastele võimaluse eneseteostuseks.

Peagi saab koolipere osaleda mitmel traditsioonilisel ja haaraval üritusel.

Oktoober
30. oktoobril tähistavad 1.–4. klassi õpilased halloween’i. Lapsed riietuvad kostüümidesse, kehastades nõidasid, võlureid, kummitusi, kasse jm tähtpäevaga seotud tegelasi. Kuna halloween’i tuntakse eeskätt USA-s ja Inglismaal, on inglise keelt õppivatel lastel lihtne kaasa laulda ingliskeelseid laule ning mängida traditsioonilisi selle päeva mänge.

Kogu algkool saab osa ühisest halloween’i tegevusest ühe tunni ajal.

Samal õhtul kell 18 algab koolimajas 5.–9. klassi halloween’i öö, mis kestab järgmise päeva hommikul kella 10-ni. Kõiki õpilasi oodatakse peole kostüümides, sest parimatele on magusad auhinnad.

Kavas on teha näomaalinguid, mängida halloween’i mänge, laulda karaoket, tantsida, vaadata õudusfilme ja – mis kõige tähtsam – ööbida koolimajas!

November
16.–20. novembrini toimub helkurinädal.
Pimedal ajal on oluline tuletada õpilastele meelde helkuri kandmise vajalikkust. Kõnealusel nädalal kontrollitakse helkurite olemasolu nii suurtel kui ka väikestel koolilastel. Õpilased kirjutavad luuletusi ja jutte helkuri kandmise olulisuse kohta ning joonistavad ja meisterdavad helkuri teemal.

Liikluskasvatus on osa õppetööst ja selle eesmärk on kujundada õpilastest targad liiklejad.

Detsember
5. detsembril kell 12–14 toimub väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat. Üritusel on avatud mitmesugused töötoad ja õpetajate küpsetistest tulvil jõulukohvik. Müüjateks on laadal õpilased, kes on koos vanematega ise küpsetanud või meisterdanud hulgaliselt jõulukaupa.

Jõululaada tulu läheb igal aastal mõne heategevusprojekti toetuseks. Laadale on oodatud kõik pered ning tegevust jätkub nii suurtele kui ka väikestele.

17. detsembril toimuvad 1.–4. klassi jõulupeod.

Advendihommikutel võivad õpilasi üllatada kooli päkapikud, kes hiljem räägivad tublidest, usinatest ja tarkadest koolilastest kindlasti ka jõuluvanale.

18. detsembril lõpeb veerand jõulukontserdi ja jõululõunaga. Terve koolipere koguneb aulasse aasta viimaseks kontserdiks ja istub pärast koos ühise laua taha, et lasta hea maitsta klassikalisel eesti jõulutoidul.

Kõik sündmused on mugavalt kokku koondatud ka erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus