fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Ees ootavad sündmused

21.04.2017

Pärast kosutavat kevadvaheaega seisab õpilastel ees hulk põnevaid üritusi, millest suur osa on saanud juba traditsiooniks.

Mai
8.–12. maini toimub nädal „Jaluta kooli“. Tunnustame neid, kes tulevad kooli jalgsi, rattaga või ühistranspordiga, ning juhime tähelepanu sellele, et värskes õhus viibimine ja tervislik toitumine on väga tähtis.

9. mail lähevad põhikooli õpilased ajaloopäeval Eesti rahva muuseumi.

15. mail tähistame kooli 22. sünnipäeva. Selle ürituse raames kingib iga klass kooli raamatukogule raamatu, mis on õpilastele kõige rohkem huvi pakkunud.

18. mail esinevad kooli aulas kevadkontserdil huvikeskuse klaveri-, trummi- ja kitarriõppe õpilased.

26. mail toimub põhikooli lõpukell, mis võimaldab lõpetajatel enne eksameid meenutada käidud kooliteed ja lapsepõlve.

Juuni
2. juunil toimub 1.–4. klassi kevadball. Terve õppeaasta on õpilased tantsutundides harjutanud tantse, mida nüüd kaaslaste, vanemate ja õpetajate pilgu all saab ette näidata. 4. klassi õpilaste seast valitakse balli prints ja printsess. Ballile kohaselt riietuvad tüdrukud kaunisse kleiti ja poisid lisavad päevale pidulikkust ülikonda kandes.

9. juunil kell 14 ootame kõiki kooli aulasse IB üksuse lõpuaktusele.

12. juunil on kooli õu lemmikloomade päralt. Traditsioonilisel lemmikloomapäeval tutvustavad õpilased üksteisele oma koduloomi. Koeri ja kasse on kodudes loomulikult kõige rohkem, kuid mõnel lapsel on koduloomaks hoopis minisiga, tuhkur või kameeleon.

12. juuni toimub 1.–8. klassi spordipäev.

13. juunil lõpeb 1.–8. klassi õppeaasta kooli aulas aktusega.

13. juunil kell 17 toimub kooli aulas tänuüritus, kus tunnustatakse edukaid õpilasi väga hea õppimise ja koolielu edendamise eest ning tänatakse nende vanemaid hea koostöö eest.

20. juunil kell 15 ootame kõiki kooli aulasse e-gümnaasiumi lõpuaktusele.

21. juunil kell 12 ootame kõiki kooli aulasse põhikooli lõpuaktusele.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus