fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Ees ootavad toredad sündmused

19.02.2016

Lilled_370x240Pärast kosutavat vaheaega on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

  • Märts

3. märtsil tuleb 1.–4. klassi õpilastele internetiturvalisusest rääkima veebikonstaabel Maarja Punak. Ta on politseiametnik, kes töötab virtuaalkeskkonnas ja jälgib seal toimuvat, vajaduse korral sekkudes. Teades, millised ohud küberruumis valitsevad, jagab veebikonstaabel soovitusi, kuidas internetis suhelda.

Keeltenädalat peame koolis 14.–18. märtsini.
Emakeelepäeval, 14. märtsil ootame 1.–4. klassi õpilastele külla kirjanik Kadri Hinrikust. Tema on kirjutanud eeskätt lastele mõeldes raamatud „Et head haldjad sind hoiaks“, „Põmmu, Podsu ja teised sõbrad“, „Kui emad olid väikesed“, „Miia ja Friida“ jt.

Luuletaja Jürgen Rooste tuleb emakeelepäeval oma kirjutamiskogemusest pajatama 5.–9. klassi õpilastele. Tema sulest on ilmunud üle kümne luulekogu, mõni neist – näiteks „Tähesadu“– on kirjutatud lastele.

Emakeelepäeva raames toimub loovtööde konkurss. Oodatud on õpilaste omaloomingulised jutud ja luuletused. Tööde esitamise tähtaeg on 14. märts. Töid hindame kooliastmete kaupa: 1.–3. klass, 4.–6. klass, 7.–9. klass ja 10.–12. klass. Võitjad kuulutame välja teatripäeval.

15. märtsil on rõhuasetus vene keelel ja õpilased mängivad venekeelseid mänge.

Kolmapäeval, 16. märtsil on inglise keele päev. Siis keskendume poeedi ja näitekirjaniku William Shakespeare’i loomingule. Sel aastal tähistatakse tema 400. surma-aastapäeva üle kogu maailma. 1.–4. klassi lapsed saavad õppida rütmisalme ja räppi, mis just inglise keeles kõlab naturaalselt. 5.–9. klassi õpilased käsitlevad Shakespeare’i tuntud teoseid ja kujundavad nende kohta plakateid.

17. märts on patrikupäev, mida tähistatakse püha Patricku auks eeskätt Iirimaal. Sel päeval riietume rohelist värvi rõivastesse.

24. märtsil, enne lihavõttepühi, toimub heategevuslik kevadlaat. Üritus algab kell 11.30 väikese koolimaja klassides ning seekord on müüjateks 1., 3. ja 5.a klassi õpilased. Kevadlaat pakub ülestõusmispühadele omaselt värvitud mune, urbades pajuoksi, tärganud murumütsikesi, kevadpühade kaarte ja meisterdisi. Kevadlaada tuluga toetame Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti aastase sööda varumist.

  • Aprill

1. aprillil on naljapäev. Vaata ringi, äkki on kaaslastele tekkinud sabad-sarved või on hoopis õpetajatel klassid vahetusse läinud. Sel päeval on koolimajades naeru ja nalja ning nii mõnelegi kasvab naljanina.

11.–15. aprillil toimub perenädal. Siis on vanematel võimalus anda koolitunde, kutsuda õpilasi oma töökohaga tutvuma ning rääkida tundides oma elukutsest või hobist.

15. aprillil algusega kell 11.30 saavad 1.–4. klass kuulata Tallinna saksofoniorkestrit, kes esitab tuntud lugusid omas muusikavõtmes.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus