fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Ees ootavad toredad sündmused

15.04.2016

Lilled_370x240Pärast kosutavat kevadvaheaega seisab õpilastel ees hulk põnevaid üritusi, millest suur osa on saanud juba traditsiooniks.

Aprill ja mai

Aprillis ja mais pöörame tähelepanu tervisele:

  • südamekuus aprillis keskendume enam liikumisele ja
  • maikuus peale liikumise ka tervislikule toidule.

Aprillis korraldame algkoolis vahetundide ajal keksupäeva ja maikuus valmistame tundide ajal tervislikke smuutisid.

26. aprillil toimub koostöös Põhja-Eesti regionaalhaigla kiirabikeskusega traumapäev, kus õpilased lahendavad kooli territooriumil mitmesuguseid simulatsiooniülesandeid. Tegu on õppusega, kus õpilased saavad kogemuse, kuidas õnnetuse korral käituda. Traumapäev ei sega tavalisi koolitunde, küll aga annab kaasatud õpilastele võimaluse esmaabivõtteid instruktorite käe all harjutada.

27. aprillil on 8. ja 9. klass oodatud kevadpeole, mis seekord korraldatakse koostöös Tallinna õpilasesinduste liiduga ja mis toob meie kooli aulasse ka Arte gümnaasiumi noored. Kevadpeol astuvad üles mitmesugused esinejad, peolisi ootavad ka väike söögiamps ja kaasahaarav tantsumuusika.

29. aprillil vallutavad kooliõue nõiad, et tähistada nõidade peoga eesootavat volbriööd. Pidu on mõeldud 1.–4. klassile. Lapsed saavad riietuda kostüümidesse ning osaleda õuealal toimuvates võistlustes ja mängudes, millest kahtlemata populaarseim on luuajooks.

16.–20. maini toimub nädal „Jaluta kooli“. Tunnustame neid, kes tulevad kooli jalgsi, rattaga või ühistranspordiga, ning juhime tähelepanu sellele, et värskes õhus viibimine ja tervislik toitumine on väga tähtis.

16. mail tähistame kooli sünnipäeva. Selle ürituse raames kingib iga klass kooli raamatukogule raamatu, mis on õpilastele kõige rohkem huvi pakkunud.

27. mail kell 12 algab kooli aulas 1.–4. klassi kevadball. Terve õppeaasta on õpilased tantsutundides harjutanud tantse, mida nüüd kaaslaste, vanemate ja õpetajate pilgu all saab ette näidata. 4. klasside õpilaste seast valitakse balli prints ja printsess. Ballile kohaselt riietuvad tüdrukud kaunisse kleiti ja poisid lisavad päevale pidulikkust ülikonda kandes.

Juuni

6. juunil kell 11.30 on kooli õuele oodatud lemmikloomad. Traditsioonilisel lemmikloomapäeval saavad õpilased üksteisele tutvustada oma koduloomi. Koeri ja kasse on kodudes loomulikult kõige rohkem, kuid mõnel lapsel on koduloomaks hoopis minisiga, tuhkur või kameeleon.

7. juunil lõpeb 1.–8. klassi õppeaasta kooli aulas toimuva piduliku aktusega, mis algab kell 10.

10. juunil kell 14 ootame kõiki kooli aulasse IB üksuse lõpuaktusele.

21. juunil saavad sõbrad ja sugulased soovida noortele tuult tiibadesse

  • kell 12 algaval 9. klasside lõpuaktusel ja
  • kell 15 algaval gümnaasiumi lõpuaktusel.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus