fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Ees ootavad toredad sündmused

17.12.2015

Pärast kosutavat jõulupuhkust on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Igal koolipäeval saab õpilane tundidest juurde teadmisi ja tarkust, kuid seejuures tuleb olla ka terve ning tasakaalus. Seepärast pöörame jaanuarikuus kõige enam tähelepanu liikumisele ja tervislikule toidule.

6. jaanuaril peavad 1.–5. klass võimlemispidu. Lapsed on kehalise kasvatuse tundides õppinud õpetajate käe all selgeks liikumiskavad, mida üksteisele esitada. Hoogsa muusika saatel koos kaaslastega ühiselt võimeldes tunneb igaüks rõõmu liikumisest ja saab sportlikust päevast mõnusa energialaengu.

11.–15. jaanuaril toimub nädal „Kommi asemel“. Selle ettevõtmise eesmärk on mõelda, kuidas ja millega asendada hammaste tervise nimel komme ning muid suhkrurikkaid maiustusi. Sööklas ja puhvetis on siis tavapärasest enam esile tõstetud puu- ja köögiviljad, smuutid ning mahlad. Tundides juhitakse tähelepanu tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja õpilased tutvustavad üksteisele maitsvaid tervislikke vahepalasid.

26. ja 27. jaanuaril korraldab IB õppe üksus koos ÜRO Eesti esindusega rahvusvahelise ÜRO simulatsiooni õpilastele Eestist ning naaberriikidest. Selle aasta Model UN-i üritus on kantud päevakohastest sündmustest: inimõiguste nõukogu käsitleb ISISe teemat inimõiguste rikkumise seisukohast ja julgeolekunõukogu teemaks on maailma ISISe-vastane võitlus.

Veebruaris tähistame Eesti Vabariigi sünnipäeva, korraldame Nõmmel traditsioonilise suusapäeva ja peame stiilinädalat.

8.–12. veebruaril toimuval stiilinädalal saavad õpilased riietuda igal teemapäeval vastava päeva kohaselt.
Stiilinädala sisse jääb vastlapäev, mida tähistame 9. veebruaril rahvakalendri kombestiku järgi: laseme vastlaliugu, teeme vurri ning kooli söökla pakub õpilastele hernesuppi ja vastlakukleid.

11. veebruaril toimub 5.–9. klassile mõeldud playback show. Sellel üritusel jäljendavad esinejad võimalikult täpselt oma lemmikmuusikut, riietudes staari moodi ning imiteerides tema liikumist ja laulmist. Igast klassist on oodatud vähemalt üks esinemisnumber, mis eeldab klassi ühist tegevust. Päeva stiilina jäljendame riietuses oma lemmikstaari.

14. veebruaril on valentini- ehk sõbrapäev. Koolis tähistame sõbrapäeva 12. veebruaril, kinkides sõpradele kauneid omavalmistatud kaarte. Sel päeval kanname punast ja roosat riietust.

Kõik sündmused on mugavalt kokku koondatud ka erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus