fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Eesootavad sündmused

19.10.2018

Oktoober

  • 29. oktoobrist 2. novembrini toimub helkurinädal, kuna pimedal ajal on oluline tuletada õpilastele meelde helkuri kandmise vajalikkust. Kõnealusel nädalal kontrollime helkuri olemasolu nii suurtel kui ka väikestel.
  • 31. oktoobril peame terve kooliga halloween’i, millel on tugev traditsioon ennekõike USA-s ja Inglismaal. Sel päeval võivad õpilased selga panna oma kõige hirmuäratavama ja leidlikuma kostüümi.

November

  • Hingedeajal väärtustame tasakaalu ja mõtleme sellele, kuidas tempokas ühiskonnas rahulikkust säilitada. 2. novembril ehk hingedepäeval koolikell ei helise. Nii saavad õpilased ajast teadlikumaks ja õpivad koostööd tegema.
  • 6. novembril tuleb Just Filmi esindaja tutvustama 5.–9. klassi õpilastele oma laste- ja noortefilmide festivali. Räägitakse programmidest, näidatakse filmiklippe ja kõneldakse, mida uut selle aasta festival toob.
  • 19.–23. novembrini toimub jäätmetekke vähendamise nädal, millega juhime tähelepanu keskkonnasäästu vajadusele.
  • 20. novembril toimub eesseisva kodanikupäeva raames riigikaitsepäev, kus kõik 1.–9. klassi õpilastel on võimalik tutvuda Kaitseliidu individuaalvarustusega ning kõike seda selga ja pähe proovida. Lisaks varustuse tutvustusele toimub 6.–9. klassi õpilastele loeng Noorte kotkaste ja Kodutütarde tegemistest.

Detsember

  • 1. detsembril kell 12–14 toimub väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat: avatud on mitmesugused töötoad ja õpetajate küpsetistest tulvil jõulukohvik. Müüjateks on laadal õpilased, kes on koos vanematega ise küpsetanud või meisterdanud hulgaliselt jõulukaupa. Eelmiste aastate jõululaada tuluga toetasime neid Kristiine linnaosa vanavanemaid, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Sel aastal jätkame algatatud heategevust: selgitame välja abi vajavate laste jõulusoovid ja toimetame laadal kogutud raha eest soetatud kingid nende koju.
  • 13. detsembril toimub 1.–6. klassi õpilaste võimlemispidu. Õpilased on kehalise kasvatuse tundides saanud õpetajate käe all selgeks liikumiskavad, et neid üksteisele esitada. Hoogsa muusika saatel koos kaaslastega võimeldes tunneb igaüks rõõmu liikumisest ja saab sportlikust päevast mõnusa energialaengu.
  • Enne jõuluvaheajale minekut, 21. detsembril, suundub terve koolipere jõululõunale, et ühise laua taga lasta hea maitsta klassikalisel eesti jõulutoidul.

Kõik ettevõtmised on ülevaatlikult koondatud ka erakooli veebilehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus