fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Eesootavad sündmused

20.10.2017

Oktoober
30. oktoobril tuleb Just Film tutvustama põhikooli õpilastele oma laste- ja noortefilmide festivali. Räägitakse programmidest, näidatakse filmiklippe ja kõneldakse, mida uut selle aasta festival toob.

31. oktoobril peame terve kooliga halloween’i. Inglise keele õpetajate algatusel tähistame päeva, millel on tugev traditsioon ennekõike USA-s ja Inglismaal.

1.–4. klass hakkab aulas juba hommikul esimese ja teise tunni ajal lustima: kõik õpilased saavad sel päeval kooli tulla kostüümis, et kehastuda nõiaks, võluriks, luukereks, kassiks või mõneks muuks võlutegelaseks. Lapsed mängivad traditsioonilisi halloween’i-mänge, tantsivad ja tutvustavad oma kostüüme.

5.–9. klass on oodatud aulasse halloween’i-peole sama päeva õhtul kell 18. Kindlasti võiks iga osaleja peolisi üllatada huvitava kostüümiga. Üritusele tuleks tulla kogu klassiga, sest toimuvad klassidevahelised võistlused: õpilasesinduse eestvedamisel on korraldajad välja mõelnud mõrvamüsteeriumi ja muud põnevad mängud.

Pidu lõpeb kell 21, kui kõik nõiad, võlurid, kassid ja muud võlumaailma tegelased uuesti õpilaseks kehastuvad, et kodus järgmiseks koolipäevaks välja puhata.

November
Hingedeajal väärtustame tasakaalu ja mõtleme sellele, kuidas tempokas ühiskonnas rahulikkust säilitada.

2. novembril ehk hingedepäeval koolikell ei helise. Nii saavad õpilased ajast teadlikumaks ja õpivad koostööd tegema.

6.–10. novembrini toimub helkurinädal, kuna pimedal ajal on oluline tuletada õpilastele meelde helkuri kandmise vajalikkust. Kõnealusel nädalal kontrollime helkuri olemasolu nii suurtel kui ka väikestel.

20.–24. novembrini toimub jäätmete vähendamise nädal, millega juhime tähelepanu keskkonnasäästu vajadusele.

Detsember
2. detsembril kell 12–14 toimub väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat: avatud on mitmesugused töötoad ja õpetajate küpsetistest tulvil jõulukohvik. Müüjateks on laadal õpilased, kes on koos vanematega ise küpsetanud või meisterdanud hulgaliselt jõulukaupa.

Eelmiste aastate jõululaada tuluga toetasime neid Kristiine linnaosa vanavanemaid, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Sel aastal jätkame algatatud heategevust: selgitame välja abi vajavate laste jõulusoovid ja toimetame laadal kogutud raha eest soetatud kingid nende koju.

22. detsembril toimub aulas igale kooliastmele oma jõulukontsert. Pärast kontserte suundub terve koolipere jõululõunale, et ühise laua taga lasta hea maitsta klassikalisel eesti jõulutoidul.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka erakooli veebilehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus