fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlused ujumises

02.01.2023

20.–22. detsembril toimusid Sõle ujulas Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlused, kus selgitati välja 2022. aasta parimad.

Enim individuaalseid medaleid said

  • Karolin Victoria Kotsar – 5 kuld-, 2 hõbemedalit ja
  • Maari Randväli – tõi 3 kuld- ja 2 hõbemedalit.

Parimad juunioride vanuseklassis olid

  • Karolin Victoria Kotsar (2005) 100 m vabaltujumises (ajaga 57,62) I koht, 400 m vabalt (4.22,29) I koht, 100m kompleks (1.05,23) I koht, 200 m kompleks (2.19,24) I koht, 200 m vabalt (2.05,81) I koht, 50 m vabalt (26,55) II koht, 400 m kompleks (4.51,64) II koht,
  • Anita Gudovskaja (2005) 100 m liblik (1.04,96) II koht, 100 m ko (1.06,71) III koht, 50 m rinnuli (34,31) III koht,
  • Merilin Priivits (2006) 200 m rinnuli (2.56,38) III koht.

Parimad noorte vanuseklassis olid

  • Maari Randväli (2009) 100 m vabalt (58,13) I koht, 400 m vabalt (4.28,90) I koht, 200 m vabalt (2.06,84) I koht, 50 m vabalt (26,53) II koht, 50 m liblik (28,12) II koht ja
  • Elli Lõvi (2008) 800 m vabalt (9.19,07) I koht, 200 m vabalt (2.09.24) II koht, 400 m vabalt (4.30,29) III koht.

Auhinnalisi kohti saavutati ka teateujumistes. Juunioride vanuseklassis saavutasid

  • 4 x 100 m vabalt (4.02,41) I koha Anita Gudovskaja,Merilin Priivits, Freia Värk, Karolin Victoria Kotsar,
  • 4 x 50 m vabalt (1.50,16) II koha Anita Gudovskaja, Merilin Priivits, Freia Värk, Karolin Victoria Kotsar ja
  • 4 x 50 m kombineeritud (2.03,98) III koha Freia Värk, Merilin Priivits, Anita Gudovskaja, Karolin Victoria Kotsar.

Noorte vanuseklassis saavutasid

  • 4 x 50 m vabalt (1.50,60) II koha Maari Randväli, Elli Lõvi, Emily-Pärli Jäärats, Britt  Raudsepp,
  • 4 x 100 m vabalt (3.59,73) II koha Maari Randväli, Britt Raudsepp, Emily-Pärli Jäärats, Elli Lõvi,
  • 4 x 100 m kombineeritud (4.31,74) II koha Britt Raudsepp, Natali Plovits, Maari Randväli, Elli Lõvi ja
  • 4 x 50 m kombineeritud (2.03,57) III koha Maari Randväli, Natali Plovits, Elli Lõvi, Emily-Pärli Jäärats.

Lisaks saavutasid

  • Freia Värk (2006) 200 m selili (2.22,53) V koha, 100 m krool (1.00,74) IV koht, 100 m selili (1.06,95) VI koha,
  • Merilin Priivits (2006) 100 m rinnuli (1.22,21) IV koha,
  • Natali Plovits (2008) 100 m rinnuli (1.16,61) IV koha, 200 m rinnuli (2.44,86) IV koha, 50 m rinnuli (35,35,68) V koha,
  • Tristan Scott Hansalu (2009) 100 m rinnuli (1.06,96) V koha, 200 m rinnuli (2.28,37) V koha, 50 m rinnuli (31,24) V koha,
  • Anita Gudovskaja (2005) 200 m kompleks (2.27,12) IV koha, 50 m liblik (29,28) IV koha ja
  • Britt Raudsepp (2007) 200 m vabalt (2.12,05) V koha.

Palju õnne kõigile ujujatele!

Jalus