Uudised

spordiklubi

Audentese Spordiklubi võitis 42 medalit Eesti meistrivõistlustel ujumises

20.06.2017

EMV ujumisesNädalavahetusel toimusid Tartus Eesti meistrivõistlused ujumises. Audentese Spordiklubi võitis kokku 42 medalit: 15 kuld-, 11 hõbe-, 16 pronksmedalit.

Kuldmedalid võitsid:

Absoluut vanuseklass:

  • Ilona MAIDE 01 200 m vab. 2:08.65
  • Martti ALJAND 87 200 m vab. 1:54.91
  • Pjotr DEGTJARJOV 93 100 m vab. 51,70
  • Pjotr DEGTJARJOV 93 50 m vab. 23,29

Teateujumine:

  • 4 x 50 m vab.  1.33,65 (Andri Aedma, Fred Karu, Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov)
  • 4 x 200 m vab. 7.48,39 Andri Aedma, Marko-Matteus Langel, Pjotr Degtjarjov, Martti Aljand)
  • 4 x 50 m komb. 1.42,70 (Marko-Matteus Langel, Martti Aljand, Fred  Karu, Pjotr Degtjarjov)
  • 4 x 100 m vab. 3.25,99 (Marko-Matteus Langel, Andri Aedma, Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov)

Juuniorite vanuseklass:

  • Ilona MAIDE 01  200 vab. 2.08,65
  • Marko-Matteus LANGEL 99 200 m vab. 1.57,15
  • Marko-Matteus LANGEL 99 100 m vab. 52,58
  • Marko-Matteus LANGEL 99 50 m sel. 27,28

Noorte vanuseklass:

  • Laurika LINT 02 200 m vab. 2.10.99
  • Gregory KASK 02 400 m vab. 4.21,68
  • Isabel SARAP 02 800 m vab. 9.56,20

Teateujumine:

  • 4 x 200 m  vab. 9.00,76 (Kaia Liis Tomak, Isabel Sarap, Kai Liis Kivirähk, Laurika Lint)
  • 4 x 100 m vab. 4.08,98 (Laurik Lint, Isabel  Sarap, Grete Anette Treiman, Kaia Liis Tomak)

Hõbemedalid võitsid:

Absoluut vanuseklass:

  • Andri AEDMA 95 100 m vab. 51,73
  • Pjotr DEGTJARJOV 93 100 m rin. 1.03,68
  • 4 x 100 m komb. 3.52,36 (Marko Matteus Langel, Pjotr Degtjarjov, Martti Aljand, Andri Aedma)

Juuniorite vanuseklass:

  • Ilona MAIDE 01 100 m sel. 1.08,11
  • Marko-Matteus LANGEL 99 50 m vab. 24,29

Teateujumine:

  • 4 x 50 m vab. 1.39,03 (Marko Matteus Langel, Rasmus Reede, Henry Gerhard Uriko, Edvin Põiklik)

Noorte vanuseklass:

  • Aleksander ROOSIMAA  01 50 m rin. 31.88
  • Laurika LINT 02 100 m vab. 1.00,42
  • Laurika LINT 02 400 m vab. 4.42,92
  • Gregory KASK 02 100 m rin. 1.10,46
  • Kaia Liis TOMAK 02 200 m ko. 2.31,51
  • 4 x 50 m komb. 2.07,74 (Angelina Paju, Grete Anette Treiman, Laurika Lint, Kaia Liis Kivirähk)

Pronksmedalid võitsid:

Absoluut vanuseklass:

  • Laurika LINT 02 200 m vab. 2.10,99
  • Anette HALLIK 00 400 m ko. 5.17,50

Palju õnne võitjatele!

Jalus