Uudised

spordiklubi

Eesti meistrivõistlused ujumises

20.06.2016

EMV ujumises17.–19.06.2016 toimusid Eesti meistrivõistlused ujumises. Audentese Spordiklubi võitis kokku 50 medalit: 22 kulda, 17 hõbedat, 11 pronksi. Meie meeste esituses püstitati kaks uut Eesti rekordit.

Absoluutarvestuses oli  individuaalaladel edukam Ralf Tribuntsov, kes võitis  kaks  kulda ja ühe hõbeda. Juunioride arvestuses oli individuaalaladel edukam  Marko Matteus Langel saavutades  neli  kulda, ühe hõbeda. Ja Anette Hallik  ühe kuld-, hõbe-, ühe pronksmedali.

Noortest oli edukam Ilona Maide saavutades kolm kulda, ühe hõbeda ja ühe pronksi. Poistest oli edukam Gregory Kask saavutades ühe hõbemedali. Parima punktisumma ujus välja Martti Aljand 50 m rinnuliujumises 27,92, mis andis 847 p.

Medaliomanikud

I päev

  • 200 m vabaltujumises noorte vanuseklassis saavutas Laurika Lint 02 II koha, tulemusega 2.12,81
  • 200 m vabaltujumises juunioride klassis saavutas Anette Hallik 00 III koha, tulemusega 2.15,83
  • 4 x 50 m vab teateujumises saavutas noortevõistkond III koha tulemusega 1.54,90 (Ilona Maide 01, Heleri Zirk 04, Kaia Liis Tomak 02, Laurika Lint 02)
  • 100 m seliliujumises saavutas  noortearvestuses  I koha Ilona Maide I tulemusega 1:07.21  millega täitis ka Põhjamaade A normi
  • Kuldmedal tuli ka 4 x 200 m  teateujumises  noortevanuseklassis  tulemusega 9:00.24 (Ilona Maide 01, Heleri Zirk 04, Kaia Liis Tomak 02, Laurika Lint  02
  • Uus Eesti rekord  sündis 4 x 50 m vabalt teateujumises tulemusega 1.31,96 (Ralf Tribuntsov 94, Henri Reinsalu 96, Martti Aljand 87, Pjotr Degtjarjov 93)
  • 200 m vabaltujumises, absoluut arvestuses saavutas esikoha   Andri Aedma  tulemusega 1.54,84
  • 200 m vabalt ujumises juunioride arvestuses saavutas  Marko-Matteus Langel I koha tulemusega  1.58,83
  • 4 x 50 m vab teateujumises said hõbemedali kaela  Audentese juuniorid tulemusega 1.38,82 (Marko-Matteus  Langel  99, Karl Markus Jõgila 98, Henry Gerhard Uriko 99, Robin-Aleksander Sorokin 99 )
  • 100 m seliliujumises saavutas Ralf  TRIBUNTSOV 94, esikoha  tulemusega 56.15
    50 m rinnuliujumises saavutas Martti  ALJAND 87 esikoha tulemusega 28.29
  • 4 x 200m vabalt teateujumises saavutati esikoht nii absoluut vanuseklassis kui ka juunioride vanuseklassis  tulemused vastavalt   17.50,21  ja  8:13.24  Andri Aedma, Henri Reinsalu, Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov ja Marko Matteus Langel, Kevin Vabaorg, Karl Jõgila, Robin-Aleksander Sorokin.
  • 100m seliliujumises juunioride vanuseklassis saavutas pronksi  Marko- Matteus  Langel 99 tulemusega 1:01.18
  • 50 m rinnuliujumises juunioirde vanuseklassis saavutas  pronksi Henry Gerhard  Uriko 99 ajaga 30.06

II päev

  • 4 x 100 m  vabalt teateujumises saavutati  noorte vanuseklassis esikoht  tulemusega 4:08.75 Teatenelikusse kuulusid  Laurika Lint, Kai Liis Kivirähk, Kaia Liis Tonmak, Ilona Maide
  • 100 m vabalt ujumises saavutas hõbeda Ilona  MAIDE, 01 1:00.42
  • 200 m kompleksujumises saavutas noorte arvestuses Kaia Liis Tomak 02 hõbemedali tulemusega 2.35,05
  • 4 x 50 m kombineeritud teateujumises  noorte vanuseklassis saavutati teine koht 2:07.41 Ilona Maide, Kai Liis Kivirähk, Laurika Lint, Kaia Liis Tomak
  • 100 m vabalt juunioride vanuseklassis saavutas kulla Marko-Matteus LANGEL 99 tulemusega   52.49
  • 100 m  vabaltujumises absoluut arvestuses saavutas kulla Pjotr DEGTJARJOV 93 tulemusega  51.30
  • 50 m  seliliujumises saavuta kulla  Ralf  TRIBUNTSOV 94 tulemusega 25.60
  • 200 m  kompleksujumises saavutas kulla  Marko-Matteus LANGEL 99 tulemusega  2:12.07
  • 4 x 100 m  vabalt teateujumises absoluut vanuseklassis saavutati kuld tulemusega 1 3:25.03 Ralf Tribuntsov, Martti Aljand, Andri Aedma, Pjotr Degtjarjov
  • Uus Eesti rekord 4 x 50 m kombineeritud teateujumises absoluut vanuseklassis saavutati kuld tulemusega 1:41.10 Ralf Tribuntsov, Martti Aljand, Priit Aavik, Pjotr Degtjarjov)
  • 100 m vabaltujumises absoluut vanuseklassis saavutas hõbeda Andri AEDMA 95 tulemusega  51.43
  • 1500 m vabalt ujumises saavutas juunioride arvestuses  hõbeda  ja absoluudis pronksi Kevin VABAORG 98  tulemusega 17:40.79
  • 1500 m vabalt noorte vanuseklassis saavutas hõbeda Mark KOEOEK 01 tulemusega 18:52.48
  • 100 m  rinnuli absoluut vanuseklassis  saavutas hõbeda Martti ALJAND 87 tulemusega 1:03.03
  • 4 x 100 m  vabalt teateujumises juunioride vanuseklassis saavutati hõbe tulemusega 3:41.59  Marko-Matteus Langel, Henry Gerhard Uriko, Karl Markus Jõgila, Robin-Alexander Sorokin

III päev

  • 800 m  vabalt  ujumises saavutas  Anette HALLIK 00 täiskasvanute arvestuses teise koha ja juunioride arvestuses  esimese koha  tulemusega  9:42.17
  • 800 m  vabalt ujumises saavutas Laurika  LINT 02 täiskasvanute arvestuses kolmanda ja noorte arvestuses esikoha  tulemusega 9:42.79
  • 50 m liblikaujumises  saavutas Ilona  MAIDE 01 noorte arvestuse kuldmedali tulemusega 29.01
  • 100 m  liblikaujumises saavutas Ilona  MAIDE 01 noortearvestuses kuldmedali tulemusega 1:08.78
  • 400 m vabaltujumises saavutas Anette  HALLIK, 00 juunioride arvestuses hõbemedali tulemusega  4:42.17
  • 400 m vabaltujumises saavutas Laurika  LINT 02 täiskasvanute arvestuses kolmanda koha ja noorte arvestuses hõbemedali  tulemusega  4:40.67
  • 4 x 100 m kombineeritud teateujumises saavutati noorte vanuseklassis hõbemedal tulemusega  4:47.46 (Heleri Zirk, Kaia Liis Tomak, Ilona Maide, Laurika Lint
  • 50 m vabaltujumises saavutas Ilona MAIDE 01 tulemusega  28.28 kolmanda koha.
  • 50 m  vabaltujumises saavutas Marko-Matteus LANGEL 99 juunioride vanuseklassis kuldmedali tulemusega 24.00
  • 4 x 100 m  kombineeritud teateujumises saavutati absoluutarvestuses  kuldmedal tulemusega  3:44.78  Ralf Tribuntsov, Martti Aljand, Priit Aavik, Pjotr Degtjarjov
  • 200 m rinnuliujumises saavutas Gregory KASK 02 noorte arvestuses teise koha tulemusega 2:39.31
  • 50 m  liblikaujumises saavutas Ralf TRIBUNTSOV 94 absoluutvanuseklassis hõbemedali tulemusega 24.65
  • 4 x 100 m  kombineeritud teateujumises saavutati hõbemedal tulemusega 4:06.32 Rasmus Reede, Henry Gerhard Uriko, Marko-Matteus Langel, Robin Aleksander Sorokin
  • 50 m  vabaltujumises saavutas Andri AEDMA  95 absoluut vanuseklassis pronksi  tulemusega 23.56
  • 400 m  vabaltujumises saavutas Kevin VABAORG 98 juunioride vanuseklassis  kolmanda koha tulemusega 4:28.18
  • 100 m liblikaujumises saavutas Ralf TRIBUNTSOV 94  absoluut vanuseklassis kolmanda koha tulemusega 55.92

Vaatan kõiki tulemusi

Palju õnne võitjatele ja nende treeneritele!

Jalus