fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Eesti noorte ja juunioride MV ujumises osales ligi 400 sportlast

18.11.2019

15.-17. novembril toimusid Sõle spordikeskuse ujulas juunioride ja noorte meistrivõistlused lühiraja ujumises. Võistlustules oli ligi 400 sportlast 32-st klubist ning hästi esinesid ka Audentese spordiklubi ujujad.

Parimad tulemused individuaaldistantsil:

  • Karolin Victoria Kotsar(2005) 50m vabalt-27,36 I koht; 100m vabalt-59,55 I koht; 100m liblikat-1.05,41 II koht; 100m kompleks-1.07,15 III koht;  800m vabalt-9.28,36 I koht
  • Heleri Zirk(2004) 800m vabalt-9,20,35 I koht;  400m vabalt-4.28,85 II koht; 200m kompleks-2.24,44 II koht; 200m vabalt-2.07,76 II koht
  • Patrick Orav(2004) 50m vabalt-24,31 III koht; 100m vabalt-53,18 III koht
  • Tristan Tsopp(2004) 50m selili-28,01 III koht
  • Isabel Sarap(2003) 800m vabalt-9.40,53 III koht

Parimad tulemused teateujumises:

  • Noorte vanuseklassis poiste III koht 4x50m kombineeritud teateujumises ajaga 1.51,79

(Tristan Tsopp; Patrick Orav; Armin Liiv; Tristan Tammis)

  • Noorte vanuseklassis poiste III koht 4x100m kombineeritud teateujumises ajaga 4.05,31

(Tristan Tsopp, Gregor Rasva, Patrick Orav; Tristasn Tammis)

  • Noorte vanuseklassis poiste III koht 4x50m vabastiilis teateujumises ajaga 1.41,35

(Artur Ulmas, Tristan Tammis, Tristan Tsopp, Patrick Orav)

  • Juunioride vanuseklassis tüdrukte III koht 4x100m vabastiilis teateujumises ajaga 4.04,43

(Mena Nelly Nurk; Carmen Piiroja, Isabel Sarap, Heleri Zirk)

  • Juunioride vanuseklassis poiste III koht 4x50m MIX vabaltujumises ajaga 1.42,81

(Kristjan Erik Uriko, Gregory  Kask, Heleri Zirk, Isabel Sarap)

  • Juunioride vanuseklassis tüdrukute II koht 4x50m vabaltujumises ajaga 1.51,25

(Mena Nelly Nurk, Carmen Piiroja, Isabel Sarap, Heleri Zirk)

  • Juunioride vanuseklassis poiste III koht 4x50m vabaltujumises ajaga 1.40,59

(Kristjan Erik Uriko, Gregory Kask, Konstantin Ivanov; Kaurit Lilienberg)

  • Juunioride vanuseklassis poiste III koht 4x50m MIX kombineeritud teateujumises ajaga 1.53,18

(Heleri Zirk, Gregory Kask, Kristjan Erik Uriko, Isabel Sarap)

 

Palju õnne sportlastele ja treeneritele!

Vaatan kõiki tulemusi!

Jalus