fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Eesti Vabariigi 8.–12. klasside aktusel oli külaliseks Tanel Padar

03.03.2017

8.–12. klasside pidulik Eesti Vabariigi 99. sünnipäevale pühendatud aktus toimus koos Valgetähe V klassi teenetemärgiga autasustatud muusiku ning hobisportlase Tanel Padariga.

Tanel Padari kutsusid aktusele õpilased ise, mõeldes eelnevalt koos välja küsimused, mida temalt teada sooviti. Eesti üks kuulsamaid rokkmuusikuid laulis koos õpilastega riigihümni ning küsimuste ja vastuste voorus rääkis õpilastele oma kooliajast ning elu suurimatest väljakutsetest. Tanel kõneles sellest, kuidas ebaõnnestumised teda muusikaga tegelema motiveerisid, keskkooli pooleli jätmine ning ülekäte läinud rokkarielu teda lõpuks kannapööret tegema pani, samuti oma praegustest õpingutest. Õpilasi inspireeris Taneli juures mitte ainult tema muusikukarjäär, vaid oskus olla nii vaimselt kui füüsiliselt tervem kui kümme aastat tagasi ning tema vaimustus sporditegemise, eriti tratloni vastu.

Vahepaladeks sai kuulda tuntud ärkamisaegseid laule, mida saatis klaveril muusikaõpetaja Sille Apri. Trummidel musitseerisid 12.d klassi õpilased Karl Joosep Lüüs ja Sander Paavo, solistidena astusid üles 11.c klassi õpilane Marite Ennuste, 12.c klassi õpilased Dimitriy Korotkov ja Rando Jalakas ning 12.d klassi noormehed Karl-Erik Glück ja Madis Soodla.

Ajas mindi tagasi aastasse 1918, 23-ndasse veebruari, kui Pärnus loeti ette iseseisvusmanifest. Pärnu Maapäeva saadikuks kehastunud 12.d klassi õpilane Karl Robin Jürjens luges ette Eesti Vabariigi tähtsaima dokumendi.

Aktust jäi lõpetama erakooli direktori Ahto Orava kõne, autasustati maailmahariduse nädala fotokonkursi ja õpirakenduste konkursitel osalejaid ning võitjaid ja õpilased said pidulikult kätte kooli sõrmused.

Jalus