fbpx
Otsi

Eesti võitis U20, U18 ja U16 mitmevõistluse võistkondlikud Balti meistrivõistlused

28.05.2019

25.-26. mail toimusid Lätis Jekabpilsis U-20, U-18 ja U-16 mitmevõistluse võistkondlikud Balti meistrivõistlused. Eesti koondis võitis koondiste üldarvestuses I koha, Läti ja Leedu ees.
Audentese spordiklubi noortest esindasid meid järgmised sportlased:

U-16

• I koht Liisa-Maria Lusti (U16) 7-võistluses tulemusega 5097 punkti
• II koht Anna Maria Millend (U16) 7-võistluses tulemusega 4864 punkti. Lisaks jooksis Anna Maria 100 m tõkkejooksus Eesti rekordi.
• U16 koondist aitas ka Elisabeth Pihela, kes kahjuks pidi võistluse katkestama enne 800 m jooksu.
• Noormeestest esines väga hästi Jaroslav Sivuha, kes tõi 10-võistluses III koha tulemusega 5729 punkti.

U-18

• Noormeestest tuli teiseks Tony Ats Tamm 6519 punkti
• Koondist aitas neljanda numbrina Emili Liis Osula. Temale jäi seekord 8. koht tulemusega 4261 punkti.

U-20

• Hõbedale tuli Katre Sofia Palm, kes kogus seitsme alaga 4766 punkti.
• Noormeestest võitis hõbeda Igor Andrejev 6106 punkti ja pronksmedali Deniel Kedrov.

Palju õnne sportlastele ja nende treeneritele!