fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi

Eesti võitis U20, U18 ja U16 mitmevõistluse võistkondlikud Balti meistrivõistlused

28.05.2019

25.-26. mail toimusid Lätis Jekabpilsis U-20, U-18 ja U-16 mitmevõistluse võistkondlikud Balti meistrivõistlused. Eesti koondis võitis koondiste üldarvestuses I koha, Läti ja Leedu ees.
Audentese spordiklubi noortest esindasid meid järgmised sportlased:

U-16

• I koht Liisa-Maria Lusti (U16) 7-võistluses tulemusega 5097 punkti
• II koht Anna Maria Millend (U16) 7-võistluses tulemusega 4864 punkti. Lisaks jooksis Anna Maria 100 m tõkkejooksus Eesti rekordi.
• U16 koondist aitas ka Elisabeth Pihela, kes kahjuks pidi võistluse katkestama enne 800 m jooksu.
• Noormeestest esines väga hästi Jaroslav Sivuha, kes tõi 10-võistluses III koha tulemusega 5729 punkti.

U-18

• Noormeestest tuli teiseks Tony Ats Tamm 6519 punkti
• Koondist aitas neljanda numbrina Emili Liis Osula. Temale jäi seekord 8. koht tulemusega 4261 punkti.

U-20

• Hõbedale tuli Katre Sofia Palm, kes kogus seitsme alaga 4766 punkti.
• Noormeestest võitis hõbeda Igor Andrejev 6106 punkti ja pronksmedali Deniel Kedrov.

Palju õnne sportlastele ja nende treeneritele!