fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

EGBL U13 vanuseklassi korvpallitüdrukud saavutasid turniirivõidu!

19.11.2019

14.-17.novembril toimus Kristiine Spordimajas Audentese Spordiklubi poolt korraldatud tütarlaste European Girls Basketball League(EGBL) U13 vanuseklassi korvpalliturniir.  Lisaks korraldajale osales turniiril Eestist Rapla KK ning külalisvõistkonnad Lätist, Venemaalt, Poolast, Valgevenest ja Tšehhist. Antud vanuseklassile oli see turniir esimeseks suureks kogemuseks rahvusvahelisel tasemel ning seetõttu oli ärevust ning närveerimist enne mänge tavapärasest rohkem.

Turniiri avamängus Ostravaga pandi Audentese noored korvpallurid agressiivse ja võistlusliku mänguga kohe proovile ning vastu tuli võtta valus 38–50 kaotus. Raske algus oli õpetlik kõigile ning järgnevateks mängudeks tehti vajalikud korrektuurid. Mängupilt paranes iga kohtumisega üha enam ning alagrupis võideti esmalt Minski Horizont 56-46 ning seejärel Pomerania klubi Poolast skooriga 61–35. Alagrupis andsid need tulemused 2. koha ning poolfinaalis mindi vastamisi Valmiera võistkonnaga. Eelmistes mängudes sisse saadud hoog säilis ka kohamängudes ning lõunanaabrite üle võeti võit tulemusega 51–41. Tee viis edasi finaali, kus Audentes kohtus uuesti tugeva Poola võistkonnaga. Finaalmängus panid tütarlapsed kõik väljakule, visked tabasid, võideldi iga palli eest ning tulemuseks välja teenitud 53–41 võit Audentese tütarlastele.

Võistkond mängis turniiril koosseisus – Kayla Frier, Emma Charlotte Luks, Liisa Sirgi, Laura-Liisa Grünmann, Laura-Kaisa Kreitzberg, Mia-Elora Vaga, Mia-Emiilia Tõniste, Mirtel Trumsi, Christina Veebel, Loreta Alaküla, Marianne Tomingas (Korvpalliklubi Karud) ja Kaisa Pärnoja (Korvpalliklubi Karud), treenerid Reet Rausberg ja Maia Dorbek.

  • Audentese võistkonna turniiri parim – Marianne Tomingas (Korvpalliklubi Karud)
  • Turniiri All star viisikusse valiti Emma Charlotte Luks ja Lisa Sirgi.
  • Turniiri kõige väärtuslikum mängija(MVP) – Kayla Frier.

 

Tänud kõikidele korraldajatele, toetajatele, treeneritele ja lapsevanematele, kelle abiga turniir teoks sai!

Jalus