fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Elisabeth Ots: „Saan uhkusega öelda, et käisin just Audenteses“

09.06.2020

Rääkisime meie erakooli õpilasesinduse asepresidendi ja 9.b klassi lõpetaja Elisabeth Otsaga tänavusest koolikevadest ning minevikust ja tulevikust.

Mis Sulle sellest kevadest meelde jääb?
Audentese erakooli põhikooli XVII lennu lõpp on erakordne: lõpueksameid ei ole, sisseastumiskatsed toimusid e-testidena ja mitu kuud õppisime distantsilt, üksteisega kohtumata.

Palun meenuta oma põhikooliaastaid.
Nendest üheksast aastast on mul toredad mälestused. Audentes jääb meelde ühe väga erilise, tõeliselt õpilasekeskse koolina. Kui esimesse klassi astumise katsetel küsis õpetaja minult: „Elisabeth, kas sa tuleksid palun minuga natukeseks kaasa?“, siis teadsid mu vanemad kohe, et see on õige koht. Just nii kutsub kaasa õpetaja, kes lapsest hoolib.

Kooliaastate jooksul ning eriti vanemates klassides, kui tegutsesin erakooli nõukogus ja õpilasesinduses, mõistsin ka ise, kui väga meie kool õpilasest hoolib ning tema arvamust kuulab. Kui oli mõni mure või probleem, näiteks kiusamine, siis tegeleti sellega kohe. Meie koolis tahetakse, et õpilane oleks õnnelik. Minu sõbrannadel, kes käisid teistes koolides, jäid sellised probleemid sageli lahenduseta.

Siinset sõbralikku õhkkonda, mis valitseb nii klassikaaslaste kui ka õpetajate seas, jään kindlasti igatsema.

Mis Sulle koolis enim rõõmu valmistas?
Kõige armsamad mälestused on muidugi üritustest, kus me oma kokkuhoidva klassiga osalesime.

Eriti on meeles kooli playback show’d, kus pidime kõik koos midagi esitama. Omamoodi traditsioon oli see, et alustasime ettevalmistustega vaid mõni nädal enne üritust, vaidlesime pikalt loo- ja kostüümivaliku üle ning lõpliku lihvi andsime oma etteastele alles viimasel minutil.

Tundsin neist esinemistest alati rõõmu, nii Jason Derulo, Õiekese kui ka autolukksepana. Koos tegutsedes saime üksteist veel paremini tundma ja hakkasime aastatega aina rohkem ühte hoidma.

Millises koolis Sa oma õpinguid sügisel jätkad?
Tean, et valin humanitaarsuuna, kuna mulle meeldib loov mõtlemine ja tahan õppida keeli. Kas jätkan meie kooli IB õppes või mujal, seda pole ma veel otsustanud.

Jalus