fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Algkooli õpilased üllatasid emadepäeval oma emasid endavalmistatud kaunite sokkidega

12.05.2015

Emadepäeval üllatasid Audentese algkooli lapsed oma emasid endavalmistatud kaunite sokkidega. Rõõmsavärvilised sokid valmisid Stuudio Vunder toredate juhendajate käe all.

Juba nädalapäevad varem oli kunstiklassis elevust palju. Kõigepealt tuli välja valida üks heledam Marabu Fashion Spray pihustiga värv ja see sokkidele pihustada. Seejärel pidi ootama, et sokid pisut kuivaksid. Igaüks meisterdas MT washi-teipidega kaunistatud kaardi emale. Kõige põnevam oli valida šablooni ja tumedama pihustivärvi abil ilmusid sokkidele omanäolised mustrid.

Iga sokipaar valmis südamest ja oli eriline, nii nagu ka iga ema on. Lapsed lahkusid tunnist hea tujuga ja nüüdseks rõõmustavad värvilised sokid emasid.

Jalus