fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Emakeelepäeval käis külas Andrus Kivirähk

16.03.2015

Emakeelepäev_2015Emakeelepäeva puhul on kombeks, et koolimajades tuuakse tuppa kirjanik, just nagu jõulude ajal kodudes kuusepuu – nii ütles lugupeetud kirjanikuhärra ise oma kohtumiste kohta meie algkooliõpilastega.

Kokkuvõtte Andrus Kivirähki raamatust „Kaka ja Kevad” kirjutas ka 4.b klassi õpilane Elisabeth Ots:
Oh, peab tunnistama, et parema naljagarantiiga raamatut annab ikka otsida! Nimelt on „Kaka ja kevad“ naljajuttudest pungil Nobeli preemia nominent. Tuleb välja, et isegi suht tavalisest asjast, nagu kinda vette kukkumisest, on võimalik teha miskit enneolematut ning naljakat.

Kuid siiski tooksin lugude seast esile lood nagu „Madli pinginaaber“, „Üksik kartul“, „Karoliina ja kummitused“, „Jõulud kõrbes“, „Kass hakkab jõuluvanaks“ ning enneolematu hulk muid lugusid, kui need vaid siia mahuksid!

Hea meelega annaks välja ka parima tegelase tiitli, mis loomulikult kuuluks väiksele umbluule! Nii et, jah. Tegu on järjekordselt ühe parima raamatuga! Huumorisemudele soovitan soojalt!!! Ja oleksin peaaegu unustanud, imelised pildid, parimad, parimad, imelised!

Vaatan pildigaleriid

Jalus