fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

Emakeelepäeval keskenduti tunnetele

23.03.2017

Emakeelepäeval, 14. märtsil algas päev suures koolimajas kooliraadio hommikujutuga, kus 5. klasside õpilased esitasid eesti keele õpetaja Kerdi-Liis Kirsi juhendamisel enda kirjutatud lugusid. Jutte sai kuulata nädala teistelgi hommikutel.

5.–12. klasside õpilastele esines Eesti Keele Instituudist Ene Vainik loenguga „Tunne tundeid nimepidi!“. Õpilased tutvusid tunnete maakaardiga, kus põhjas valitsesid kõrgetel mägedel negatiivsed ja lõunas mõnusatel laguunidel positiivsed tunded.

Loengu juhatasid sisse meie õpetajad, kes emakeelepäevale pühendatud kavas tõid välja erinevaid pidupäeva tundeid, kasutasid Underi ning Alliksaare tundeid ja ülistasid Kristjan Jaak Petersoni traagilist elusaatust.

Lõpetuseks said õpilased jagada mobiiltelefoni küsitluse abil tundeid, mis neid kõige rohkem kõnetavad. Õpilaste sõnadest valmis sõnapilv.

Jalus