fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Koolipere nautis vaskpilliansambli „Brassers“ kontserte

02.01.2017

Viimasel koolipäeval enne jõuluvaheaega täitus kooli aula kahel korral õpilaste ja õpetajatega, nautimaks vaskpillikvintett „Brassers“ suurepärast kontserti.

Tegu on vaid puhkpillidest koosneva viieliikmelise noormeeste ansambliga, kellest kõik valdavad oma mängitavat instrumenti väga heal tasemel ja on kokku pannud lõbusas võtmes pillide tutvustamise, mida ilmestab kaasahaarav muusika. Ansamblis tuubat mängiv Enri Remmelgas tutvustas humoorikalt kõiki liikmeid ja nende pille. Jaan Mesi ja Laur Keller musitseerivad trompetitel, Villem Endel Tiits mängib flüügelhorni ning Kaspar-Oskar Kramp trombooni.

Esimesel kontserdil, mis mõeldud 1.– 7. klasside õpilastele, olid õpilased varmad kaasa elama, plaksutama, sõrmi nipsutama ja iga loo lõppedes kõlas ovatsiooniderikas aplaus. Kontsert lõppes ühislauluga „Tiliseb, tiliseb“, mida saatis lisaks vaskpilliansamblile õpetajatest koosnev kuljuste orkester.

8.– 12. klasside kontserdi lõpetas ühislaul „Aisakell“, mille saateks õpilased nipsutasid ja plaksutasid rütmi. See kontsert ei tahtnud kuidagi lõppeda, sest publik tänas esinejaid suure aplausiga ning esitusele tuli lisalugu.

Pärast meeliköitvaid kontserte maitses kõikidele traditsioonilistest jõulutoitudest koosnev jõululõuna ning jõuluvaheaeg võis alata.

Jalus