fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Enne vaheaega tähistati loomakaitsepäeva

26.10.2016

Viimasel päeval enne vaheaega oli õpilastel omanäoline koolipäev, sest 5.-9. klassi õpilastel käis külas Tallinna loomade varjupaik ning 1.- 4.klassi õpilastele tulid külla hurdad ja nende omanikud.

Tallinna loomade varjupaiga juhataja Hellika Landsmann tutvustas õpilastele uut avatud varjupaika Paljassaare teel. Õpilased said teada, kes on hulkuv loom, kuidas toimub väljakutse, mida tehakse varjupaigas sinna sattunud loomaga ja kuidas õpilased saaksid varjupaigas vabatahtlikuna kaasa lüüa. Õpilased said jagada oma kogemusi lemmikloomadest ning loengus teadvustati lemmiklooma eest hoolitsemise olulisust.

Algkooli õpilased kohtusid kooli aulas hurtade ja nende omanikega. Kaheksa koera seas oli neli erinevat liiki hurtasid: saluki, borzoi, Iiri-hundikoer ja Ibiza podenco.

Hurtade peremehed tutvustasid oma koera liiki ja tema erisusi. Palju nalja tõi õpilastele koerte käitumine, sest olles koos, tahtsid koerad üksteisega tutvuda. Selgus, et hurdad pole mängukoerad, on kodus rahulikud, neile meeldib tukkuda ning aktiviseeruvad nad siis, kui saavad õues või metsas vabalt ringi joosta. Ibiza podenco koerte omanik näitas koera maastikujooksu täisvarustust, milleks oli omapärane kaelarihm ja suukorv. Õpilased said hurtade kohta palju teada ja viimaks prooviti ära arvata kumb on kiirem, kas hurt või hobune.

Lõpetuseks said õpilased koeri paitada, kallistada ning omanikele küsimusi esitada. Kõigile meeldis kohtumine väga, sest hurdad olid armsad, sõbralikud ning igaüks sooviks endale just sellist lemmiklooma.

Jalus