fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL, ERAKOOL

Erakooli 8.a ja 8.b klassi tüdrukud tegid lastekoolile imeilusa kingituse

11.12.2020

Eelmise õppeaasta kevadel alustasid tänased 8. klasside tüdrukud käsitöötunnis kahe eri värvi lõngaga mustri kudumise õppimist. Kuna kevad oli seoses distantsõppega teistsugune, siis jätkasid tüdrukud alustatud tööd sügisel taas kooli tulles.

Iga tüdruk kudus kahe lõngaga oma mustrilõigu ja Audentesele sobivalt olid värvideks loomulikult punane ja valge.

Kui tüdrukute mustrijupid kokku ühendati, vatiiniga täideti, lõngast silmad ja keel veel juurde õmmeldi, siis valmis kaks imelist lõngamadu.

Lõngamadudel on lastekooli õppetöös lugematul hulgal põnevaid kasutusvõimalusi, sest õppimine läbi mängu on lastekooli põhimõte.

Südame teeb eriliselt soojaks teadmine, et uued õppevahendid on suurte koolikaaslaste valmistatud. Oleme kindlad, et need lõngamaod pakuvad lastekooli lastele palju mängu- ja õppimisrõõmu.

Lastekool tänab 8. klasside tüdrukuid ja nende õpetaja Anneli Mataloja suurepärase kingituse eest.

Jalus