fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Erakooli eTwinningu projekt sai Euroopa kvaliteedimärgi

06.11.2017

Eelmisel õppeaastal võtsid kolmandate klasside õpilased osa rahvusvahelisest projektist „Stars don’t shine only at night“. Projektis osaleti inglise keele õpetajate Age, Kertu ja Riina juhendamisel ning lisaks meie kooli lastele olid sellega seotud lapsed Hispaania, Kreeka ja Itaalia koolidest.

Sügisel vaatas projekti üle Eesti eTwinningu meeskond ning hindas selle riikliku kvaliteedimärgi vääriliseks. Riikliku kasutajatoe hinnangul oli projekt tore ja õpilasi köitev. Tagasisides tõsteti esile töö käigus valminud põnevaid ning ülevaatlikke veebiajakirju, samuti saime kiita innukuse ja põhjaliku projektipäeviku eest.

Koolivaheajal tunnustati meie õpilaste ja kooli tööd kõige kõrgemal Euroopa tasemel ja projekt sai Euroopa kvaliteedimärgi. Palju õnne kõigile osalistele!

 

Jalus