Uudised
Erakool
Erakooli õpetajad osalesid võõrkeeleõppe metoodikale pühendatud konverentsil
12.04.2015
Reedel, 10. aprillil 2015 toimus Tallinna Ülikoolis võõrkeeleõppe metoodikale pühendatud rahvusvaheline konverents Teaching and Learning Foreign Languages Today.
Konverentsil osalesid Audentese erakooli õpetajad Katrin Pihl, Maris Niine, Age Osik, Jana Anton, Kertu Laanesoo ja Margit Kariis.
Konverentsi teemadeks olid:
- Võõrkeeleõppe kvaliteedi tõstmine
- Efektiivsed võõrkeeleõppe meetodid ja võtted
- Erinevate osaoskuste arendamine
- Õpimotivatsiooni tõstmine
- Keeled digiajastu teenistuses
- Hindamisvõimaluste tõhustamine
Kui me räägime sisemisest õpimotivatsioonist ja ülesandepõhisest keeleõppest, siis on meil kindlasti hea meel märkida, et Audentese erakool osaleb juba teist aastat oma õpilastega eTwinningu projektis väsimatute õpetajate Kertu Laanesoo ja Maris Niine juhtimisel.
eTwinning aitab tõsta sisemist õpimotivatsiooni, sest see on reaalne väljund suhtlemiseks samaealiste noortega mujalt ning kindlasti on see ülesandepõhine õpe, täitmaks konkreetseid projektis algatatud ülesandeid arendades iseseisvat vastutustunnet.
Iseseisva vastutustunde arendamine on meile väga tähtis.
Vaata veel
-
Tule 1.–3. klasside kevadballile!
29.05.23
-
Tule selle õppeaasta viimasele diginäitusele!
29.05.23
Kutsume kõiki enne suvepuhkuse algust huvikeskuse diginäitusele. See virtuaalne väljapanek võimaldab imetleda II poolaastal puutööringis valminud töid kodust või kontorist lahkumata. Viimased -
Linnalaagris sai mõtelda, möllata ja meisterdada
26.05.23
Esmaspäev, 24. aprill Pärast esimese laagripäeva hommikusööki rääkisime sellest, kuidas üks tore laagrilaps käitub ja miks kokkulepped on olulised. Seejärel -
Pärast pikka pausi toimus kevadkontsert taas
26.05.23
23. mai õhtupoolikul täitus suure koolimaja aula klaveri- ja kitarrihelidega, sest üle mitme koroonapiirangutega aasta võisime jälle korraldada huvikeskuse traditsioonilise