fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Erakooli õpetajad osalesid võõrkeeleõppe metoodikale pühendatud konverentsil

12.04.2015

Õpetajad osalesid konverentsi_2015_1Reedel, 10. aprillil 2015 toimus Tallinna Ülikoolis võõrkeeleõppe metoodikale pühendatud rahvusvaheline konverents Teaching and Learning Foreign Languages Today.

Konverentsil osalesid Audentese erakooli õpetajad Katrin Pihl, Maris Niine, Age Osik, Jana Anton, Kertu Laanesoo ja Margit Kariis.

Konverentsi teemadeks olid:

  • Võõrkeeleõppe kvaliteedi tõstmine
  • Efektiivsed võõrkeeleõppe meetodid ja võtted
  • Erinevate osaoskuste arendamine
  • Õpimotivatsiooni tõstmine
  • Keeled digiajastu teenistuses
  • Hindamisvõimaluste tõhustamine

Kui me räägime sisemisest õpimotivatsioonist ja ülesandepõhisest keeleõppest, siis on meil kindlasti hea meel märkida, et Audentese erakool osaleb juba teist aastat oma õpilastega  eTwinningu projektis väsimatute õpetajate Kertu Laanesoo ja Maris Niine juhtimisel.

eTwinning aitab tõsta sisemist õpimotivatsiooni, sest see on reaalne väljund suhtlemiseks samaealiste noortega mujalt ning kindlasti on see ülesandepõhine õpe, täitmaks konkreetseid projektis algatatud ülesandeid arendades iseseisvat vastutustunnet.

Iseseisva vastutustunde arendamine on meile väga tähtis.

Jalus