fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Erakooli õpilased osalesid vene keele ainevõistlusel

26.01.2016

Raamatukogu_370x240Laupäeval, 16. jaanuaril toimus Õpetajate majas 7.–8. klassi õpilaste traditsiooniline üleriigiline vene keele ainevõistlus „Vene keel kergelt ja lihtsalt“.

Ainevõistlusest võttis osas 48 õpilast ning võistlus toimus meeskondade vahel. Igas meeskonnas oli 6 õpilast erinevatest koolidest.

Audentese erakooli esindasid Aleks Kibin 8.a klassist (õpetaja O. Kladkovaja) ja Dominik Klimenko 7.a klassist (õpetaja Olga Tenno).

Sportliku etteastega esinesid Audentese spordigümnaasiumi 12.d klassi õpilased: maadlejad Artur Vititin ja Helary Mägisalu (treener Ivar Kotkas).

Täname õpilasi kooli esindamise eest, vene keele õpetajaid õpilaste juhendamise ja treener Ivar Kotkast sportliku etteaste korraldamise eest!

Jalus