fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Erasmus+ Sport projekti kolmas seminar tõi kokku treenerid, spordiühendused ja Taani eksperdid

04.09.2019

Vahetult enne uue õppeaasta algust viisid Taani külalislektorid läbi seminari, mis keskendus efektiivsete suhete ja suhtlusmustrite loomisele. Louise Kamuk Strom, suure kogemusega teadlane ja praktik treenerite arendamise programmides, jagas teadmisi efektiivse kommunikatsiooni ja treener–sportlane suhte olulisusest. Esitluse üks peamine fookus oli kvaliteetne treener–sportlase suhe, mis toetaks sportlase arengut nii spordis kui ka inimesena. Treenerid said teada, kuidas arendada suhtlemisel eneseteadlikkust, ning neile tutvustati praktilisi võtteid, et luua toetavaid suhteid enda sportlastega.

Carsten Hvid Larsen, tunnustatud spordipsühholoog Team Denmark’is, tutvustas ühte peamist ehituskivi efektiivse treener–sportlane suhte loomisel: kindel ja hästi läbi mõeldud treenerifilosoofia. Esitluse ajal said osalejad teadmisi treenerifilosoofia olulisusest nende igapäevatöös. Nad õppisid praktilisi samme, kuidas enda filosoofiat välja töötada ning rakendada oma käitumises ja suhtluses sportlastega. Lisaks jagati treeneritele nõuandeid ja tehnikaid stressitaseme reguleerimiseks, mis on oluline eeldus, et tegutseda järjepidevalt enda professionaalsete väärtuste järgi.

Seminaril osalejad andsid juba pausi ajal head tagasisidet nii lektorite kui ka sisu osas, hoolimata sellest, et seminar oli ingliskeelne. Näiteks oli üks osaleja tänulik võimaluse eest jälle midagi uut õppida ja kiitis lihtsasti arusaadavat keelekasutust. Osalejad olid aktiivsed küsimuste esitamisel, eesmärgiga ammutada praktilisi teadmisi enda igapäevatööks. Seega oleme me tänulikud külalislektoritele, et meie treeneritel oli võimalus omandada uusi teadmisi, millest edaspidi võiks neile enda töös kasu olla.

Jalus