fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Eriline kevad rahvusvahelises koolis

09.06.2020

Viimastel kuudel õppisime rohkem ja kiiremini kui kunagi varem. Kohanesime olukorraga, kus ühtäkki avastasime end virtuaalõppuri või -õpetaja rollis. Otsisime tasakaalu, lõime uusi toimimismudeleid, katsetasime ja katsetasime veel.

Eriolukorra tõttu pidi Audentese rahvusvahelise kooli abituurium, kes valmistus põhjalikult oma eksamisessiooniks, käigupealt ümber orienteeruma, sest tänavune eksamihinne kujuneb vaid suuliste vastuste ja igas aines tehtud uurimistööde alusel.

See, kuidas meie abiturientidel läks, selgub täpsemalt juulikuus, kui nende tööd rahvusvahelises eksamikeskuses hinnatud saavad. Praeguseks teame, et eelhinnete põhjal jätkab meie kooli üks lõpetaja oma haridusteed Tartu Ülikoolis täisstipendiumiga, asudes õppima geenitehnoloogiat, teine lõpetaja on saanud aktsepti muude ülikoolide seas ka Rootsi Kuninglikust Inseneriteaduste Akadeemiast, kolmas suundub Belgiasse kunstiõpingutele jne.

Eelaasta ja diplomiprogrammi esimese aasta õppurid olid samuti tublid ning koostööaltid, kuigi ka neil tuli ette takistusi, mille tõid kaasa näiteks kõikuv netiühendus, mittetoimivad seadmed ning pingeline õhkkond vendade-õdedega kõrvu õppimisest. Kooliaasta lõpupiknikul anname rohkem kui kümnele õppurile kiituskirja suurepäraste või väga heade õpitulemuste eest.

Olgugi et ülikoolide suveprogrammid jäävad sel aastal ära, oleme rõõmsad, et mitu meie õppurit kandideerisid sinna (näiteks John Hopkins University ja California State Summer School for the Artsi programmi) ning osutusid ka valituks.

Hea meel on veel selle üle, et vastuvõtt käib praegu täistuuridel: iga päev potsatab meie meilikasti kooli õppima asumise vastu huvi tundvate õppurite ja nende vanemate kirju. Erilist rõõmu valmistab asjaolu, et Audentese rahvusvahelises koolis soovib jätkata õpinguid kümme Audentese erakooli lõpetajat, kellest rohkem kui poolte õpitulemused on olnud head või koguni silmapaistvad ning kes tänu sellele on pälvinud õpingute jätkamiseks kas täis- või õppestipendiumi.

Meid ootavad ees veel viimased koolipäevad ja ettevõtmised: ühine piknik, koolilõpu aktus ning abituuriumi lõpuaktus. Seejärel kõlabki kell, mis lubab meid kõiki suvevaheajale.

Palju toredat teile suvesse! 1. septembril ootame Audentese rahvusvahelise kooli õpilasi jälle koolimajja.

Jalus