fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Eriline õppeaasta beebikoolis

18.05.2021

Beebikooli aasta algas sügisel tavapäraselt. Seejuures avasime lausa kaheksa rühma eri vanuses beebidele, kes said tundides laulda, mängida ja võimelda ning haaramist, roomamist ja kõndimist harjutada.

Peale laste õppisid ka vanemad, kellele korraldasime kuni piirangute kehtestamiseni koolimajas vestlusringe, et suurendada sel moel nende teadlikkust. Jutuajamisi juhtis ning vanemaid toetas meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima.

Kuna piirangud püsisid kevadeni, toimus beebikooli ajaloos esimest korda vanematele veebipõhine vestlusring. See oli uus ja põnev kogemus nii koolile kui ka peredele. Oleme rahul, et saime piirangutest hoolimata vanematele siiski tuge pakkuda.

Kui vaadata tagasi tervele õppeaastale, siis oli see kahtlemata täiesti erinev kõigist senistest. Esimesel poolaastal said vanemad koos beebidega osaleda beebikooli õppetöös, seda septembrist kuni poole detsembrini. Terve jaanuarikuu õppetööd piirangute tõttu ei toimunud, veebruaris said pered taas koolimajas tundides osaleda, aga märtsis tulid uued piirangud, mis kestavad siiani.

Loodame südamest, et piirangud maikuu lõpus siiski leevenevad ja vanemad saavad koos beebidega juunikuu algusest kuni jaanipäevani koolimajas beebikooli tundides osaleda ning üksteise seltskonda nautida.

Sügisel ootame kõiki väikseid lapsi taas beebikooli, kaheaastaseid aga juba mudilaskooli tundidesse. Kindlasti jätkame uuel õppeaastal ka põnevate vestlusringidega.

 

Jalus