fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Esimesed kevade märgid koolimaja juures

27.03.2020

20. märtsil algas kevad ja esimesed märgid kevade tulekust looduses teevad alati heameelt. Päevad muutuvad pikemaks, ilmad lähevad soojemaks, päike särab eredamalt, puudel puhkevad pungad ja tärkavad esimesed kevadlilled. Saabuvad ka esimesed rändlinnud, kes laulavad juba varahommikul.

Septembrikuus istutasid 1. klasside lapsed suure koolimaja ette krookused. Nii mõnigi laps pistis esmakordselt krookusesibula mulda ja just nüüd on need kaunid kevadlilled õitsema hakanud.

Krookuste istutamine on meie koolis olnud pikaajaline traditsioon ja üks paljudest tegevustest, et õpilased saaksid teha loodusega lähemalt tutvust. See on igal aastal suurepärane võimalus näha, kuidas väikesest sibulast kasvab ilus kevadlill, mis oma õitsemisega kõigile rõõmu valmistab.

Jalus