fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Esimesed klassid tutvusid kooli raamatukoguga

16.12.2016

Novembri- ja detsembrikuus said 1.a, 1.b ja 1.c klasside õpilased tuttavaks kooli raamatukoguga.

Lapsed said teada, mis on kooli raamatukogu funktsioon, kus asuvad laste juturaamatud ja teabekirjandus ning kust saab õpetaja lastele jagamiseks õpikuid. Raamatukokku ilmuvad lasteajakirjad „Täheke“, „Hea laps“ ja „Minu maailm“, mida ka raamatukogus lugeda ning kaasa laenutada saab, olid mõnelegi tuttavad. Lapsed teadsid ka eakohase kirjanduse raamatusarjade raamatuid, näiteks Aino Perviku Paula-lugusid ja Martin Widmarki LasseMaia detektiivibüroo-sarja.

Lapsed kuulasid teavet selle kohta, milline on raamatute laenutamise kord ja kuidas ning miks tuleb raamatuid hoida. Kooli raamatukogus ei ole kõiki raamatuid ja olemasolevaistki ei pruugi jätkuda kõigi soovijate jaoks. Õnneks on palju Keskraamatukogu filiaale ja kooli raamatukogus saab koos arvutist järele vaadata, millises raamatukogus soovitu olemas on. Hea teadmine on seegi, et tagastada võib Keskraamatukogu raamatut ükskõik millisesse haruraamatukokku.

Oli lapsi, kellele see oli esimene raamatukogus käimine ja mõistagi tekitas isikliku lugejakonto avamine ning ise raamatu valimine ning laenutamine rõõmsat elevust. Mitmed lapsed on raamatukogu headeks sõpradeks jäänud, käivad siin kas üksi või koos vanematega ja laenutavad usinasti.

Jalus