fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Esimesse klassi astujaid tervitas koeratüdruk Lotte

01.09.2015

„Vaata, ongi Lotte,“ sosistas esimesse klassi minev tüdrukutirts oma taga seisvale poisile. Kõvasti abiturientide käest kinni hoides, marssisid esimesse klassi minejad Audentese erakooli aulasse.

1. septembri aktus võis alata. Omanimelisest aabitsast maha astunud, tervitas Lotte kõiki tüdrukuid ja poisse. Lotte läheb sel aastal samuti esimesse klassi ja tahab leiutajaks saada, nagu tema isa. Selleks, et leiutada, peab aga palju õppima, milleks kool ongi õige koht.

Audentese erakoolis istusid täna esmakordselt koolipinki 36 särasilmset koolijütsi. Lapsi, vanemaid ja õpetajaid tervitasid direktor Ahto Orav ja algkooli õppejuht Karin Pae. Klassijuhatajad Kairi Antson ja Tiina Rum andsid igale lapsele Lotte aabitsa ja kooli direktor asetas pähe tumepunase koolimütsi.

Ootus ja uudishimu silmis, suundusid lapsed kooli hümni saatel oma esimesse klassijuhatajatundi. Kooliaasta võis alata!

Jalus