fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Esmakordselt toimus häälimisvõistlus Spelling Bee

23.03.2017

Reedel, 17. märtsil toimus aulas keeltenädala raames häälimisvõistlus Spelling Bee. See inglise keelt kõnelevates maades väga populaarne võistlus aitab kaasa kirjutamisoskuse arenemisele ja annab võimaluse näidata oma oskusi ning esinemisnärvi ka publiku ees.

Meie koolis toimus selline võistlus esmakordselt, millest võtsid osa 1.–8. klasside esindajad. 1.–6. klassile korraldasid võistluse meie inglise keele õpetajad, 7.–8. klasside võistlus toimus aga hoopis Mikael Mäki (8.b) loovtööna.

  • 1.–3. klasside Spelling Bee võitjaks osutus Laura Rennit 3.c klassist
  • 4.–6. klasside võitjaks aga Danero Säde 6.a klassist
  • 7.–8. klasside parim oli Gregor Marius Kliimask 8.b klassist

Häälimisvõistlus oli põnev ja kaasahaarav nii osalejatele kui ka publikule, kes võistlejatele tormiliselt kaasa elas. Publiku toetus ja ergutav aplaus innustasid võistluse osavõitjaid, aga andsid ka korraldajatele positiivse tagasiside, et vahva võistlus Spelling Bee ka järgmistel aastatel kooliperet rõõmustaks.

Jalus