fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Esmaspäeval, 21. septembril toimub heategevuslik sügislaat

14.09.2015

Esmaspäeval, 21. septembril algusega kell 11.30 toimub Audentese erakooli väikeses koolimajas traditsiooniline heategevuslik sügislaat. Laadal kauplevad omavalmistatud küpsetiste ning meistriteostega 2., 4. ja 5.b klassi õpilased.

Ootame kõiki õpilasi laadast osa saama, et pakkuda algklassiõpilastele võimalus ennast proovile panna omatehtud küpsetiste ja meisterduste müümisel, ostjate teenindamisel ja sularahaga arveldamisel.
Heategevusliku laada eesmärk on toetada rookass Kustit. Iga pere koos lapsega arutab ja otsustab, kui suure osa laada müügitulust võiks annetada rookassi toetuseks. Eesmärk on laste seas teadvustada heategevuse vajalikkust.

Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti vaderiks on Audentese erakooli lapsed 2010. aasta oktoobrist. Rookassi puurile on kinnitatud ka vastav toetussilt. Laste kogutava ja kooli lisatava toetusega kaetakse Kusti aastane söödakulu.

Idee asuda toetama Tallinna loomaaeda tekkis õpilastel 2009/2010. õppeaastal. Kuna Audentese erakooli maskott on kass Juss, otsustati ühiselt hakata kaslase vaderiks. 2010. aasta suve hakul saabusid loomaaeda Poolast kaks uut rookassi, kellest aastane isasloom sai meie laste lemmikuks. Sügisel korraldati rookassi nime konkurss, mille võitjaks tuli Kusti nimi.

Jalus