fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Esmaspäevast, 1. novembrist jätkame kontaktõppega

29.10.2021

Vaatamata sellele, et paljud Tallinna munitsipaalkoolid lähevad 1. novembrist osaliselt üle distantsõppele, plaanime meie praegu jätkata kontaktõppega niikaua kui võimalik.

Me ei oska täna hinnata, kuidas lähinädalatel nakatumine võib eskaleeruda, kuid hindame olukorda ja langetame otsuseid päeva kaupa. Kui haigestumine koolis peaks järsult kasvama ning see seab ohtu õpilaste ja õpetajate turvalisuse või meil ei ole enam piisavalt personali kvaliteetse kontaktõppe läbiviimiseks, siis siirdume vastavalt vajadusele distantsõppele kas klasside või kooliastmete kaupa.

Täiendava kohustusena peab kool alates 1. novembrist hakkama nakkuskollete ennetamiseks ja viiruseleviku piiramiseks läbi viima 1.–12. klassi õpilaste, õpetajate ja teiste koolitöötajate profülaktilist kiirtestimist. Esimesel kahel nädalal testivad end kõik kolm korda nädalas (sh vaktsineeritud ja läbipõdenud), edaspidine testimiskorraldus vaadatakse vastavalt olukorrale üle. Tegemist on lapsesõbralike sertifitseeritud SelfDiagnostics antigeeni kiirtestidega, mille tegemine on õpetaja juhendamisel kõigile jõukohane, mugav ja kiire. Positiivse testitulemuse saanud õpilane läheb koju ja vanem broneerib aja perearsti kaudu PCR-testimisele.

Testid peaksid saabuma kooli lähima 48 tunni jooksul ja alustame testimisega vastavalt võimalustele. Juhul kui te ei ole lapse testimisega nõus, siis saatke sellekohane teade kooli e-posti aadressile [email protected] või paberil koos lapsega kooli. Kes on varasemalt juba oma otsusest koolile teada andnud, siis täiendavalt ei ole vaja teavitada.

Koroonaviiruse leviku tõkestamise, testimise, karantiini jm tingimuste kohta saab infot kooli veebilehelt.

Jalus