fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Euroopa meistrivõistluste 7. koht ja uus Eesti rekord – Karl Erik Nazarov

07.03.2021

4.–7. märtsil toimuvad Poolas, Torunis, täiskasvanute kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused. Laupäeval oli võistlustules ka meie sportlane, Karl Erik Nazarov, kes võttis Euroopa parimatega mõõtu 60 meetri jooksus ning jõudis välja finaaljooksu.

Võistluspäeva alustas Karl Erik eeljooksuga, mille lõpetas esimesena ning karjääri paremuselt teise tulemusega – 6,67. Sellega tagas ta kindla edasipääsu  poolfinaali. Eeljooksudes said protokolli tulemuse kirja lausa 63 meest.

Poolfinaalis suutis Karl Erik kokku panna suurepärase jooksu ning uuendas oma nimele kuulunud Eesti rekordit ühe sajandikuga. Uued rekordnumbrid – 6,62. Selle resultaadiga finišeeris ta teisena ning kindlustas koha finaaljooksus. Siinkohal tasub ära mainida, et tegu oli Karl Eriku esimeste täiskasvanute tiitlivõistlustega ning sprindistantsil oli ka sel aastal väga tihe konkurents.

Hilisõhtul ootas võistluste debütanti ees finaal Euroopa kiireimate meestega. Päeva kolmandas stardis tegi Karl Erik samuti hea tulemuse ning lõpetas päeva ajaga 6,67. Finaaljooksus andis see talle siiski suurepärase 7. koha. Ühtlasi oli 21-aastane Karl Erik finaali noorim osaleja.

Jalus