spordiklubi

Euroopa karikas judos

05.10.2015

judokad3–4. novembril toimunud täiskasvanute Euroopa karikal saavutas Audentese Spordiklubi sportlane Kristjan Tõniste kehakaalus -81 kg kolmanda koha.

Esimeses ringis alistas Kristjan soomlase Peeteri Sulanderi puhta võiduga, teises ringis ei saanud meie sportlasele vastupanu osutada ka prantslane Gregory Therese. Poolfinaalis pidi Kristjan vastu võtma kaotuse hilisemalt kehakaalu võitjalt Olle Mattsson´ilt.

Kolmanda koha matšis läks Kristjan vastamisi samuti Rootsit esindava Alex Borghesi´ga, kelle ta võitis ja saavutuseks jäi pronks medal.Teine Audentese sportlane, Tevol Tamm, alustas oma võistlust võiduga Ville Korkeilla üle, kuid siis pidi tunnistama hilisema võitja Aku Laakkonen´i ja rootslase Linus Wik´i paremust, ning tulemuseks 9. koht kehakaalus -73 kg.

Palju õnne ja loodame järgmistel võistlustel veel paremaid esitusi!