fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Audentes

Fotokonkursi võitjad on selgunud

08.02.2016

Maailmahariduse nädala raames 25.–29.01 toimunud fotokonkursi „Mina maailmas. Maailm minus.“ võitjad on selgunud. Ajavahemikul 25.01–05.02 sai iga õpilane hääletada oma lemmikfoto poolt. Kokku oli hääletussedeleid 260 ja kõik konkursile laekunud fotod said poolthääli.

Konkursist võttis osa 33 õpilast 1.–12. klassini. 1.–4. klassi õpilaste osakaal oli kõige suurem, seal osales 20 noort fotograafi 1.b, 3.a, 3.b ja 4.a klassist.

Ühe klassi osalus oli ülekaalus, 4.a klassist võttis fotokonkursist osa 12 õpilast, saates fotosid nii e-posti teel kui ka tuues klassijuhataja Maris Neumanni kätte paberkandjal. Kui mõni õpilane oli saatnud mitu fotot, siis klassijuhataja abiga valiti välja üks, mis osales konkursil. 4.a klassi läks ka 1.–4. klassi vanuseastme võit, enim hääli sai foto, mille konkursile esitas Kenneth Ruut.

5.–9. klassidest olid konkursil esindatud 5.a, 5.b, 7.a, 8.a ja 9.a klassi õpilaste fotokatsetused. Populaarseimaks osutus 9.a klassi õpilase Janet Murumetsa foto „Päikese poole“.

10.–12. klassidest oli esindatud 11.c, 11.d, ja IB õpilased. Selle vanusegrupi võitis IB õpilane Felix Yarotskyi oma must-valge fotoga.

Auhinnad jagatakse õpilastele Eesti Vabariigi aastapäeva aktustel. Fotokonkursi toetas MTÜ Mondo Eesti Välisministeeriumi ning Euroopa Liidu rahastatud projektide raames.

Jalus